KUNGSÄNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeyinde bulunan Kungsängen semtinde 25 yaşlarında bir genç açı alanda öldürüldü. Olay yerine toplananlar arasında tartışma çıktı. Polis, kişileri olay yerinden uzaklaştırdı.

KUNGSÄNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
KUNGSÄNGEN’DE BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 782 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeyinde bulunan Kungsängen semtinde 25 yaşlarında bir genç açık alanda kurşunlanarak öldürüldü. Görgü tanıklarından biri üç el silah sesi duyduğunu belirtiyor. Olayın sokak çetelerinin aralarındaki  bir anlaşmazlıklardan mı, kaynaklandığı ya da başka bir nedenle mi öldürüldüğü henüz bilinmiyor.

Olay Cumartesi gece yarısına doğru 23.10 sularında meydana geldi. Öldürülen kişinin yerleşim yerinde bir çimenlik alanda bulunduğu polisçe belirtildi. Polis, olay hakkında birkaç tanığı dinlemiştir. Polise göre, Kungsängen'deki Tibble bölgesinde, köpekli polisler ve "diğer özel donanımlı uzmanlar" de dahil olmak üzere çok sayıda devriye ile büyük bir polis operasyonu yürütülüyor.

Stockholm polis sözcüsü Carina Skagerlind, “Bu olayda hem tanıklarla konuşarak hem de neler olup bittiğine dair bir resim oluşturarak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diyor. Olay yerinde gerekli teknik incelemeler yapılmıştır. Olaya ilişkin henüz herhangi bir tutuklama ya da kuşkulu kişi yoktur.

Stockholm Kungsängen silahlı saldırı cinayet Stockholm Polisi Carina Skagerlind
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ