KOPPARBERG’DE BANKA SOYGUNU

Kopparberg'deki Handelsbanken bugün silahlı failler tarafından soyuldu. Polis şu anda soyguncuları takip ediyor. Bergslagen bölgesindeki polis Gabriel Henning, bankayı yürüyerek terk ettiklerini söylüyor.

KOPPARBERG’DE BANKA SOYGUNU
KOPPARBERG’DE BANKA SOYGUNU Admin
Bu içerik 411 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Orta isveç’te bulunan Kopparberg’de saat 16.00 sularında bir banka soygunu gerçekleştirildi Maskeli soyguncuların Konstmästaregatan'da bulunan Handelsbanken’i soydular. Bankaya giren maskaeli soyguncular, personeli silahla tehdit ederek etkisiz hale getirdiler. Bergslagen bölgesi polis basın sözcüsü Gabriel Henning, ”Şu anda yanlarında ne para götürdükleri belirsiz” dedi.

Aftonbladet gazetesinin verdiği bilgiye göre soyguncuların iki maskeli kişi olduğu ileri sürülüyor ama ancak polis bu konuda bilgi vermiyor.Ayrıca silahlanmaları hakkında daha detaylı yorum yapmak istemiyor, ancak buna "tabanca benzeri bir nesne" diyorlar.

Gabriel Henning, ”Şu anda herhangi bir tanığı etkileyebileceğinden çok fazla şey söylemek istemiyoruz” diyor

Polise göre, soyguncular olay yerinden yaya olarak ayrıldılar, ancak yakınlarda arabalarını park etmiş olabilirler, görüşünü belirtiyor.

Soygun sırasında hiç kimse fiziksel olarak yaralanmadığı ama korkulu anlar geçirdikleri polisçe belirtildi. Polis bankayı kapattı ve büyük çaplı bir ekiple soyguncuların peşine düştü. Aynı zamanda da halktan yardım istiyor.

İsveç Bergslagen Kopparberg Handelsbanken soygun maskeli soyguncular Gabriel Henning
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ