MALMÖ’DE BİR KİŞİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Malmö'de bir ihbarı değerlendiren polis eve girdiğinde ölü kişiyle karşılaştı. Polisin ilk değerlendirmelerine göre, olay şüpheli bir cinayet olarak izler taşıması üzerine çinayetten ön soruşturma başlatıldı.

MALMÖ’DE BİR KİŞİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
MALMÖ’DE BİR KİŞİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 502 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Güney Bölgesi polis sözcüsü Katarina Rusin, “Suçu göz ardı edemeyiz. olay yerindeki koşullar nedeniyle, cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlatmayı seçtik” ifadelerini kullanıyor.

Malmö’nün Segevång semtinde bulunan ev, teknik inceleme için kordon altına alındı. Polis, herhangi birinin tutuklanıp tutuklanmadığı konusunda yorum yapamayacaklarını ya da olayla ilgili herhangi bir ek bilgi veremeyeceklerini söyledi. Kişinin yakınlarına haber verildiği de belirtildi.

UPPSALA’DA CAMİ ÖNÜNE BIRAKILAN BİR PAKET BULUNDU

Pazartesi akşamı saat 20.30'da polis, şüpheli tehlikeli bir nesne hakkındaki alarmın ardından Uppsala'daki camiye haber verildi.

Bomba imha ekibi beklerken cami kordon altına alındı. Gecenin ilerleyen saatlerinde polis, ilk analize göre nesnenin güvenli kabul edildiğini açıkladı. Polis, zehir ya da enfeksiyonun yayılması ve yasadışı tehditler hakkında bir ön soruşturma başlattı. – Polisten Torsten Hemlin, ”Halk için bir tehlike olduğunu gösteren hiçbir şey yok” diyor.

BİR GENÇ KURŞUNLANDI

Salı gecesi Karolinska Hastanesi'nde 20'li yaşlarında silahla yaralanmış bir kişi, hastane personeli tarafından polise haber verildi.

Stockholm Polis memuru Mats Almqvist, ”Bacağından vurulmuş, tüm bildiğim bu.Bir şekilde hastaneye gelmiş, ancak ambulansla değil” diyor.

Polis kişiyle konuşabildiğini, ancak herhangi bir olay yerini belirtmek istemedi. Almqvist, ”Bölgenin her yerinde patlama olan vakalar arıyoruz. Ve şu anda bunlardan birkaçı var. Akşamları patlamaların duyulduğu yerlerden biridir. Ve davacıyla bir bağlantısı var” görüşünü belirtiyor.

Gecenin ilerleyen saatlerinde polis, Stockholm'un kuzeyindeki Husby'de bir yeri kordon altına aldı

Polis Malmö cinayet Stockholm kurşunlam Uppsala cami paket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ