ÄLVSJÖ’DE OTOBÜSTE BİR KİŞİ BIÇAKLANDI

Stockholm’un Älvsjö semtinde otobüs terminalinde otobüs içerisinde bir kişi iki kişi tarafından saldırıya uğradı. Kavgada saldırıya uğrayan kişinin bıçakla yaralandığı belirtiliyor. Kavganın nedeni belli değil.

ÄLVSJÖ’DE OTOBÜSTE BİR KİŞİ BIÇAKLANDI
ÄLVSJÖ’DE OTOBÜSTE BİR KİŞİ BIÇAKLANDI Admin
Bu içerik 682 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polisin verdiği bilgiye göre, Stockholm'deki Älvsjö istasyonunda bir kişi otobüste bıçaklandı. Polis, olay yerinden tanıkların ihbarları üzerine harekete geçti. Olayın otobüs içerisinde gerçekleştiğini doğruladı.

Stockholm Bölgesi polis basın sözcüsü Mats Eriksson, ”Otobüste iki kişi tarafından dövülen bir kişi var. Bu kişi otobüs içerisinde dövülüyor. Ancak bu kişinin orayı terk ettiğine dair yeni bilgiler elimize ulaştı” diyor. Polis, olay yerinde ne olduğunu öğrenmek için çalışıyor. Görgü tanıkların verdiği bilgiye göre kişi bıçaklanıyor ve oradan ayrılıyor.  İki kişiden biri yüzüne darbe aldığını söylüyür.

Mats Eriksson, ”Yüzüne tokat atılan bir kişi var ve onunla konuşuyoruz. Hastanede bakıma ihtiyacı yok” diyor. Polis, ”Cinayete teşebbüs ve küçük saldırıları araştırıyorz. Hâlâ olay yerindeyiz ve dava üzerinde çalışıyoruz.”

Mats Eriksson, ”Bizi arayan tanıklar olay yerinden ayrılmışlar, bu yüzden şimdi bu tanıklara ulaşmaya çalışıyoruz” diyor. Saldırganlar olay yerinden ayrılıyorlar. Olay ile ilgili alarm polise 16.21'de ulaşıyor.

Stockholm Älvsjö Otobüs istasyonu kavga otobüs Mats Eriksson bıçaklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ