RÅGSVED’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI

Cuma gecesi Stockholm’un güneydeki sorunlu semti Rågsved’de 30 yaşlarında bir kişinin kurşunlandığını doğruladı. Polis, gece boyunca yaptığı araştırma ve incelemeler sonucunda, cinayete teşebbüs şüphesiyle iki genci tutukladı.

RÅGSVED’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI
RÅGSVED’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 340 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Cuma akşamı saat 19.00 sularında Rågsved semtinde silah sesleri duyuldu. Olayı göre nya da silah seslerini duyanalr polisi haberdar etti. Bir tanık, yerde yaralı yatan kişiyi gördüğünü ve kişin yardım çığlıkları attığını ve durumunda acı çektiğini söyledi. Görgü tanığı, ”Ne olduğunu bilmiyordum, duyduğum silah seslerine bağlamadım” dedi. Polis olay yerine birkaç dakika sonra geldi ve yaralı kişiyi buldu. Yaralı hastaneye kaldırıldı. Durumunun ciddi olmadığı açıklandı.

Polis, saldırıya uğrayan kişi ile saldırganların ev adresiyle bağlantıları olduğunu belirtti. Cuma akşamı polis bomba teknisyenleri de olay yerine çağırdı ve bölge  geniş bir alan kordon altına alındı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Cumartesi gecesi geç  saatlere kadar polis, bomba teknisyenleriyle birlikte zararsız olduğu ortaya çıkan şüpheli bir nesneyi araştırmak için olay yerinde kaldı.

Cuma gecesinin ilerleyen saatlerinde, cinayete teşebbüsle karıştıkları şüphesiyle üç kişi tutuklandı. Bunlardan ikisi cinayete teşebbüs, biri cinayete yardım ve yataklıktan. Akşamın ilerleyen saatlerinde polis, ateşli  silahlara ilişkin suç şüphesiyle iki kişinin daha tutuklandığını bildirdi.

Stockholm Rågsved silah kurşunlama polis cinayet teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ