RİSSNE'DE SOYGUN CİNAYETİ İŞLENDİ

45 yaşındaki bir kişi, Sundbyberg belediyesi bağlı Rissne semtinde bir gıda dükkanının önünde bulunan ATM’nin yanında bıçaklanarak öldürüldü. Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre cinayet, korkunç bir soygun. Şüpheli katilin olay yerinden kaçarken beyaz bir ağızlık ve kırmızı ayakkabılar giydiği söyleniyor.

RİSSNE'DE SOYGUN CİNAYETİ İŞLENDİ
RİSSNE'DE SOYGUN CİNAYETİ İŞLENDİ Admin
Bu içerik 717 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

45 yaşındaki bir kişi, dün gece Sundbyberg Belediyesi bağlı Rissne semtinte bir gıda dükkanının dışında bulunan ATM’nin yanında bıçaklanarak öldürüldü. Kişi, 20.31 sularında yaralı olarak bulundu ve ambulansla hastaneye kaldırıldı, ancak hayatı kurtarılamadı.

Aftonbladet'in verdiği bilgilere göre, kişinin katil tarafından soyulduğu sırada ATM'den para çektiği söyleniyor. Polis, TT'ye şu anda ölen 45 yaşındaki kişinin önceden poliste kaydı olmadığı ve tanınmadığını söyledi.

Polis yetkilisi Ola Österling, ”Bu olayın nasıl ortaya çıktığına dair iyi bir fikrimiz var. Öldürülen kişinin bunun nasıl ortaya çıktığına dair herhangi bir rolü olmadığı görülüyor” diyor. Polis ekibi akşam saatlerinde başlattığı arama ve incelemelerine polis köpekleri ve bir helikopter de katıldı. Polis, ATM'nin çevresinde elde edebileceği  olası kanıtlara büyük önem verdiğini söylüyor. Dün gece geç saatlare kadar  süren çalışmanın ardından polis, barikatları ve önlamleri kaldırıldı.

Polis, sabah saatlerinde cinayetten şüphelenilen kişi hakkında bir rapor yayınladı. Katil, yaklaşık 180-190 cm boyunda bir erkek olduğun tahmin edildiğini söyledi. Ayrıca, olayın pek çok tanığı da olduğu belirtildi.

İsveç Sundbyberg Rissne ATM soygun cinayet Polis Ola Österling
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ