GÖTEBORG’DAKİ PATLAMADİ BİR KİŞİ ÖLDÜ

İsveç’in batı kenti Göteborg'un Hissingen semtindeki Säve'de bugün 14.30 sularında bir patlama meydana geldi. Patlamada bir kişi öldü. Polis ekipleri olay yerine geldi. Batı Polis Bölgesi basın sözcüsü Hans-Jörgen Östler, ”Patlamaya neyin sebep olduğunu bilmiyoruz” dedi.

GÖTEBORG’DAKİ PATLAMADİ BİR KİŞİ ÖLDÜ
GÖTEBORG’DAKİ PATLAMADİ BİR KİŞİ ÖLDÜ Admin
Bu içerik 783 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polisin açıklamasına göre olay yerine ulusal bomba imha ekibi çağrıldı. Başka ölüm ya da yaralanma olduğuna dair herhangi bir bilgi yok. Polis yetkilileri tam olarak patlamaya neyin sebep olduğu konusunda henüz bilgi sahibi olmadıklarını ifade ediyorlar.

Polise göre, patlamada ölen kişinin 45 yaşlarında olduğu ve akrabalarına haber verildiği belirtiliyor. Patlamayla ilgili kuşkulu bulunmuyor.

İsveç Televizyonu (SVT) haberine göre, Batı Caddesinde oturan bir kişi, ”Büyük bir patlama sesi duyduk ve herkes dışarı çıktı, pencere camları tamamen patladı” diyor.

Polis sözcüsü Hans-Jörgen Ostler, polisin internet sayfasında, ”Bu patlamaya neyin sebep olduğunun şu anda belirsiz olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen bir kazadır” diye yazıyor.

İsveç Göteborg Hissingen Säve patlama ölü SVT Hans-Jörgen Ostler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ