POLİS RİSSNE KATİLİNİN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Ocak ayının ikinci günü Rissne'de işlenen cinayetin katili arayan polis şimdi şüpheli katilin bir fotoğrafını paylaştı. Ayrıca şüpheli hakkında hazırlanmış ve güncel bir rapor yayınladı. Polis, bu konuda halktan yardım istiyor.

POLİS RİSSNE KATİLİNİN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI
POLİS RİSSNE KATİLİNİN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI Admin
Bu içerik 572 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Katil,in belirlenen eşkaline göre boyu 180 ila 190 santimetre arasında olan bir erkek kişi olarak yorumlanıyor. Cinayet sırasında, beyaz yazılı ve bayraklarla mavi bel boyunda bir ceket giydiği söyleniyor. Göğsün hem kollarında hem de yanlarında beyaz lekeler olduğu belirtiliyor. Fotoğrafta kapşonlu, beyaz şeritli siyah pantolon ve sol kalçasında bir işaret bulunuyor.. Ayakkabılarının ön yarısı kırmızı, arka yarısı beyaz ve açık grili gözüküyor. Ayrıca ağız maskesi bulunuyor.

Savcı Maria Hävermark, ”Gözetleme filmleri izliyorsunuz, tanıkları dinliyoruz. Ama her şeyden önce, ipuçlarına sahip kişilerin iletişime geçmesini istiyoruz. Ön soruşturma gizliliği, bu yüzden tamamen polisin yayınladıklarına atıfta bulunuyorum. Bu konuda birlikte anlaştık. Bilgi istiyoruz, bu yüzden bunlatı paylaşıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Polis soruşturmasını ilerletebilecek herhangi bir ipucunuz varsa, sizden 114 14'ten onlarla iletişime geçmenizi istiyor.

Stockholm Rissne cinayet katil polis fotoğraf yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ