GÖTEBORG’DA İKİ KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Göteborg’un Biskopsgården semtinde akşam saatlerinde iki kişi silahlı saldırıya uğradı. Polis, bölgede büyük bir operasyon yürütülüyor. Yaralılar hastaneye sevk edildi.

GÖTEBORG’DA İKİ KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
GÖTEBORG’DA İKİ KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 458 kez okundu.

SVT ve TV4 haber bültenlerinde yer alan haberlere göre Polis, silahlı saldırı alarmı alarak harekete geçti. Polise göre iki kişinin vurulduğu yaralanmış durumdadır. Batı bölgesindeki polis basın sözcüsü Hans-Jörgen Ostler, “Biskopsgården'deki iki yaralı hakkında alarm aldık. Semtte bir ateşe maruz kaldıkları anlaşılıyor. Olayı doğrulamak için bir devriye gönderdik. Ekibimiz yaralı kişileri dışarıda bulundu ve yaralıların durumu başlangıçta belirsiz. Bölgede büyük bir polis operasyonu yürütülüyor. Olay, cinayete teşebbüs olarak sınıflandırıldı” ifadelerini kullanıyor.

Polis kendi internet sayfasında olaya ilişkin, “Polis saldırganları aramak ve bulmak için çalışıyor. Tanıklarla görüşülüyor ve herhangi bir kaçış yollarını tespit etmeye çalışıyor. Polis bu görevde yoğun bir şekilde çalışma yürütüyor. Başlangıçta yaralılara ilk yardım konusunda yardımcı oldu. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı ve yaralıların bakımı sağlık servisine verildi. Polis her zaman olayla bağlantılı olarak yapılan ipuçları / gözlemlere önem veriyor. Olayla ilgili araştırmaya yardımcı olabilecek  herhangi bir gözleminiz varsa lütfen 114 14'ü arayın. Bunlar ayrıca internet sayfamız polisen.se aracılığıyla da bilgilendirilebilir” diye yazıyor.

Göteborg polisi gece boyunca sürdürdüğü çalışmalar sonucunda yaşlaeı 20 ile 30 arasında değişen 4 kişiyi cinayete teşebbüsten gözaltına aldı. Kişilerin sorgulamalarına bugünde devam edilceği belirtildi.

İsveç Göteborg Biskopsgården silahlı saldırı yaralı cinayet teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ