SKÄRHOLMEN’DE TELEFON DÜKKANI SOYULDU

Stockholm’un güney semti Skärholm’de saat 10.00 sularında telefon dükkanına giren bir kişi personeli tehdit ederek topladığı telefonlarla kaçtı. Polis, bir kişinin soygunla ilgili olarak gözaltına alındığını duyurdu.

SKÄRHOLMEN’DE TELEFON DÜKKANI SOYULDU
SKÄRHOLMEN’DE TELEFON DÜKKANI SOYULDU Admin
Bu içerik 579 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güneydeki semti Skärholmen’de bir telefon butiği soyuldu. Butiğe ağız maskesi ve yansıtıcı yelek giymiş birisi çalışanı tehdit ederek çok sayıda telefon alarak kaçtı. Olay, saat 10.00 sularında meydana geldi. Polis daha sonra soygunla ilgili bir kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Stockholm bölgesindeki polis basın sözcüsü Helena Boström Thomas, “Skärholmen'deki bir soygunla ilgili bir alarm aldık., Ancak olanların tam ilgili olarak tam bilgiye sahip değiliz.  Aftonbladet gazetesinin ulaştığı bilgilere göre, bir çalışan mağazayı açtığı zaman soyguncu ya da soyguncuların ortaya çıkmış olmalı. Daha sonra, çalışanı cep telefonlarının bulunduğu bir kasa açmaya zorlamışlar. Soyguncular olay yerinden bilinmeyen sayıda cep telefonuyla kaçmadan önce çalışanı kelepçeleyip, bantla bağlamışlar.

Polise göre hiç kimse ciddi şekilde yaralanmadı. Büyük soygun şüphesiyle bir kişi tutuklandı ve ön soruşturma başlatıldı. Polis sözcüsü Helena Boström Thomas. “Bunun soruşturmanın göstermesi gereken bir durumdur. Bunu ne doğrulayabilirim ne de inkar edebilirim” diyor.

Stockholm Huddinge Belediyesi soygun Skärholmen Telefon Butik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ