ALBY’DE ÇETE KAVGASI

Akşam Saatlerinde 17.00 sularında Alby Merkez’de iki grup arasında tartışma çıktı.Tartışma kavgaya dönüştü. Görgü tanıkları patlamalar duyduklarını söylüyorlar.

ALBY’DE ÇETE KAVGASI
ALBY’DE ÇETE KAVGASI Admin
Bu içerik 977 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm'un güneyindeki Botkyrka belediyesindeki Alby'nin merkezinde bir grup gencin tartıştığı ve tartışmanın kavga dönüştüğü haberini alan polis, olay yerine geldi.

Görgü tanıkları olayın önce Alby merkezin içinde ve daha sonra dışarıya taştığını belirttiler. Ayrıca silah sesini andıran patlamalar da duyduklarını söylediler. Polis olay yerinde kurşun yarası olduğuna inanılan yaralı bir kişi buldu.

Kişi, bir apartmanın içinde bulundu, Ancak polis bölgede olay yerini tespit için görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Olay yerinde çok sayıda polis devriyesi kavgaya karışanları arıyor. Olay yerine köpekli polisler ve teknik elemanlar çağrıldı. Yaralı kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı, Polise göre bilinci açık ve konuşulabilir durumda. Olaya karıştıklarından şüphelenilen çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Olaya karışan iki grubun Alby'de çeteleştikleri yönünde sözler dillendiren kişiler, uyuşturucu ve harç meselesi olabileceğini de belirtiyorlar.Alby'de Aralık ayının sonlarında gıda ürünleri satan bir mağaza balyozlu saldırıya uğramış, yazar kasaları ve camları kırılmıştı. 

Stockholm Botkyrka Botkyrka Belediyesi Alby kavga silah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ