TRELLEBORG’DA BİR OKULDA BIÇAKLI KAVGA MEYDANA GELDİ

Skåne Bölgesindeki Trelleborg'daki bir okulda çıkan kavgadan bir öğrenci ağır yaralandı. Yaralamanın bıçak ya da kesici bir aletle gerçekleştirildiği bildiriliyor. Olay okulun içindeki bir kafeteryade yaşandı. Yaralı hastaneye kaldırıldı. Olaydan dört saat sonra, şüpheli öğrenci gönüllü olarak polise teslim oldu.

TRELLEBORG’DA BİR OKULDA BIÇAKLI KAVGA MEYDANA GELDİ
TRELLEBORG’DA BİR OKULDA BIÇAKLI KAVGA MEYDANA GELDİ Admin
Bu içerik 798 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in güney bölgesi Skåne’nın Trelleborg yerleşim yerinde Pilevall Okulu’nunda  meydana gelen kavgada 15 yaşlarında bir öğrenci  bıçak ya da kesici bir aletle ağır yaralandı. Okula çok sayıda polis ekibi geldi. Hastaneye kaldırılan çocuğunun durumun ağır olduğu bildiriliyor. Olaydan dört saat sonra şüpheli öğrenci polise gelerek teslim oldu.

Güney polis bölgesi basın sözcüsü Richard Lundqvist, “Bilgiye göre tartışan iki kişiöğrenci var. Tartışma kavgaya dönüşüyor. Henüz olayın bu aşamasında hangi aletin kullanıldığını bilmiyoruz. Ancak hastaneye kaldırılan bir çocuğun kesici veya bıçaklandğığ söylüyor” diyor.

Kvällsposten’in haberine göre Saldırı saat 12.00  sularında meydana geldi ve saldırgan eylemden sonra olay yerinden ayrıldı. Saldırganın bulunması için büyük bir polis operasyonu başlatıldı. Richard Lundqvist, “Bilgilere göre okulda öğrenci olması gereken şüpheli saldırganı bulmak için aktif bir şekilde araştırıyor ve bulmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Polis, saat 16.00'dan hemen önce, saldırganın kendisinin gönüllü olarak teslim olduğunu ve cinayete teşebbüs şüphesiyle tutuklandığını duyurdu.

Skåne Bölgesi Trelleborg okul öğrenci kavga bıçaklama Richard Lundqvis cinayete teşebbüs tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ