TENSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un batısında bulunan Tensta semtinde sabah saatlerinde bir genç dışarıda ölü olarak bulundu. Polis, gencin bir cinayete kurban gitmiş olduğuna inanıyor. Tensta semti problemli bir bölge olma özelliğini koruyor. Sık sık silahlı saldırılar meydana geliyor. Sokak çetelerinin birbirleriyle hesaplaşması en büyük sorun olarak ortaya çıkıyor.

TENSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU
TENSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 557 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bu sabahı erken saatlerde, Stockholm'un batısındaki Tensta'da polis aldığı bir ihbar üzerine operasyonu düzenleniyor. Sabah saatlerinde evlerinden çeşitli nedenlerle çıkanlar polis arabaları ve ambulansla karşılaşıyorlar.  Polis, saat 07: 00 sularında bir kişinin öldüğünü ya da öldürülmüş olabileceğini açıklıyor.

Polis cinayetle ilgili ön soruşturma başlattığını belirtiyor. Stockholm Polisi'nden Anders Mattsson,” Ölü olduğu düşünülen bir kişiyle tanıyan bir kişi haber verdi” diyor. Olay yerine bir ambulans çağrılarak, kişi kurtarma işlemi başlatılıyor. Ancak kişi hayatını kaybediyor. Polis, kişi yetişkin bir erkek ve dışarıda açık alanda bulunmuş olmasıdır, görüşünü belirtiyor.

Olay yeri güvenlik kordon altına alınarak, teknik araştırma ve inceleme başlatıldı. Anders Mattsson, “Normal soruşturma önlemleri alıyoruz. Olanların nedenini bilmiyoruz, ancak olanları araştırıyoruz” diyor.

Aftonbladet gazetesinin ileri sürdüğüne göre olay, kurşunlama ama, polis henüz bunu doğrulamıyor.

Stockholm Tensta cinayet Polis Anders Mattsson Çete silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ