DENİZ ARDA’NIN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Deniz Arda'nın ardından yeni parçalar ortaya çıktı. Seçkin asker iz bırakmadan ortadan kaybolmadan bir gün önce, Stockholm'ün güneyindeki bir Ica mağazasında alışveriş yaptı. TV3'te dün akşamki "Aranıyor" da yayınlanan yepyeni gözetleme filmlerini gösteriyor.

DENİZ ARDA’NIN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
DENİZ ARDA’NIN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI Admin
Bu içerik 1763 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

31 yaşındaki profesyonel seçkin asker Deniz Arda, geçen yıl 13 Kasım'dan beri kayıp. Ortadan kaybolması büyük bir bağlılık uyandırdı, muazzam arama çabalarına ve halen devam eden bir polis soruşturmasına yol açmıştı.

Güvenlik kamerası fotoğrafları, Deniz Ardas'ın ortadan kaybolmadan bir gün önce Södermalm'daki Kocksgatan'daki Sats spor salonunu ziyaret ettiğini gösteriyor. Sats ziyaretinden bir buçuk saat sonra, Stockholm'ün güneyindeki Ica Liljeholmen'de bir gıda merkezinden alışveriş yaptığını gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. Bu akşamki TV3’ün "Aranıyor" da yayınlanan yeni güvenlik kamerası videoları yayınlandı.

Fotoğraflar Deniz Arda'nın yazar kasaya eşya koyduğunu gösteriyor. Polis, Deniz’in ne satın aldığını söylemiyor

Ertesi gün saat 17: 30'da Deniz Arda bazı arkadaşlarıyla uzun süredir dışarı çıkacağını sohbet sohbetinde yazdı. Ama orada izler bitiyor. Polis, Deniz Arda'nın kaybolmasından önceki günlerin haritasını çıkardı.

Stefan Hammarroth TV3’ün ”Aranıyor” programına, ”Günlük rutinlerinden ayıran hiçbir şey yapmıyor. Antreman yapıyor, yemek alıyor, arkadaşlarla buluşuyor. Bir ön araştırma ve pek çok uzmanlık becerisine sahip bu kadar büyük bir çalışma grubu söz konusu olduğunda, her taşı çevirirsiniz. Ancak bu durumda, gerçekte ne olduğu biraz sır dolu” diyor.

Polis, Deniz Arda'nın bilgisayarında ve telefonunda da arama yaptı. Arkadaş ve akrabalarla birçok sorgu yapıldı. Kayıp İnsanlar örgütü ve yüzlerce başka gönüllü, Deniz'in koştuğu Sörmlandsleden boyunca kapsamlı arama çalışmaları yaptı.

Stockholm Deniz Arda Kayıp asker polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ