DENİZ ARDA’NIN KARDEŞİ: ”BENCE GÖNÜLLÜ OLARAK ORTADAN KAYBOLDU”

Seçkin komando asker Deniz Arda'nın ortadan kaybolması ise hâlâ gizemini koruyor. Aftonbladet gazetesine konuşan kardeşi İmren Arda, Deniz'in ortadan kaybolmasıyla ilgili teorileri anlatıyor: ”Diğer aile üyelerine sorarsanız, gönüllü olarak ortadan kaybolduğunu ve yeraltına girdiğini düşünüyorlar. Ben dahil” diyor.

DENİZ ARDA’NIN KARDEŞİ: ”BENCE GÖNÜLLÜ OLARAK ORTADAN KAYBOLDU”
DENİZ ARDA’NIN KARDEŞİ: ”BENCE GÖNÜLLÜ OLARAK ORTADAN KAYBOLDU”  Admin
Bu içerik 1021 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

31 yaşındaki seçkin asker Deniz Arda'nın arkasında iz bırakmadan ortadan kaybolmasının üzerinden 3 ay geçti. Stockholm'un Södermalm semtindeki apartman dairesinde bırakıldığında hem cüzdanını hem de cep telefonunu bıraktı. Polisin sahip olduğu son bilgi ya da teorisi dışarı çıkıp koşu yapmak isteği olarak yorumlanıyor.

                                                          Kardeşi İmren Arda

Deniz'in kardeşi İmren Arda, ortadan kaybolma ile ilgili sahip olduğu teorileri Aftonbladet'e anlatıyor: ”Diğer aile üyelerine sorarsanız, gönüllü olarak ortadan kaybolduğunu ve yeraltına girdiğini düşünüyorlar. Ben dahil. Ben de durumun bu olabileceğini düşünüyorum. Bir bakıma umudu hala canlı kılar. İmren Arda, onun bir kayaya takılıp düşeceğini satın almakta zorlanıyorum” diyor.

Deniz Arda'nın her ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak için eğitilmiş eğitimli savaş askeri geçmişi, kardeşi İmren'in intihardan başka bir açıklaması olduğuna inanmasına neden olur.

İsveç Deniz Arda kayıp İmren Arda kardeş gönüllü Stockholm Södermalm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ