OLOFSTRÖM’DE ŞİDDET SONUCU ÜÇ KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

İsveç’in Blekinge bölgesinde bulunan Olofström yerleşim yerinde gerçekleşen ciddi şiddet suçunun ardından üç kişi hastaneye kaldırıldı. Polis gerek olay yerinde gerekse tanıdıklardan tanık arıyor. Şu ana kadar hiç kimse tutuklanmadı.

OLOFSTRÖM’DE ŞİDDET SONUCU ÜÇ KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI
OLOFSTRÖM’DE ŞİDDET SONUCU ÜÇ KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI Admin
Bu içerik 449 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Blekinge Bölgesindeki Olofström yerleşim yerinde bir apartmanda gece yarısı saat 00.09 sularında şiddet içeren olay polise haber verildi. Olay yerine birkaç polis devriyesi ve ambulans sevk edildi.

Polisin bölgesel komuta merkezinde görevli memur Ulrika Olsson, ”Alarm aldık ve ekiplerimizi yönlendirdik”dedi. Yaşları 25 ile 35 arasında değişien üç kişi ambulansla hastaneye götürüldü. Sağlık durumları hakkında henüz bir yok. Ancak polise göre hastaneye kaldırıldıklarında herkesin bilinci açıktı. Ulrika Olsson. ”Bir tanesi ameliyata alındı” açıklamasını yapıyor.

Aftonbladet’in haberine göre şu ana kadar polis şüpheli suçun nasıl sınıflandırıldığı hakkında bilgi vermiyor. Ulrika Olsson'a göre, bir çeşit silah kullanılmış, ancak kurşun yaraları hakkında hiçbir bilgisi yok. Ciddi bir şiddet suçuna dair şüpheler var. Olay yerindeyiz ve teknik inceleme için apartman ve çevresi güvenlik şeridine alındı. Kapıları çalıp tanıklıklar topluyoruz” diyor.

Salı günü sabahı Olofström'de düzenlenen operasyona yedi polis devriyesi ve bölgesel görev gücü katıldı. Görev gücü birkaç saat sonra geri çağrıldı.

İsveç Blekinge Olofström şiddet polis Ulrika Olsson
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ