İKİ KARDEŞ CİNAYETTEN ARANIYOR

İki hafta önce, Stockholm’un Solna semtinde 20’li yaşlarda bir genç silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Polis araştırmaları sonucu 20’li yaşlarda iki genç savcılıkça gıyaben tutuklanarak cinayet zanlısı olarak aranmaya başladı.

İKİ KARDEŞ CİNAYETTEN ARANIYOR
İKİ KARDEŞ CİNAYETTEN ARANIYOR Admin
Bu içerik 665 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olay 2 Şubat akşamı saat 19.16'da, polis Solna'nın Hagalund bölgesinde bir silahlı saldırıya ilişkin ilk ihbar aldı. Yerleşim bölgesine birkaç polis devriyesi ve bir ambulans çağrıldı. Olay yerinde vurulmuş 20'li yaşlarında bir genç bulundu. Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre boynundan vurulmuş olduğunu yazdı. Ağır yaralanan genç hastanede yaşamını yitirdi.

Aftonbladet gazetesine göre, şüpheli katillerin aranması için büyük bir polis operasyonu ve cinayetle ilgili ön soruşturma başlatıldı. Yerleşim bölgesinde geniş bir alan kordon altına alındı, ancak büyük arama çabalarına rağmen hiçbir şüpheli tutuklanmadı. Her yerde kordon altına alındı ve geniş çaplı arama Hagalund'un tamamı yanı sıra Solna istasyonuna kadar olan bölgede sürdürüldü.

Gazeteye göre, cinayet olayından iki hafta sonra, gıyabında iki şüpheli fail tutuklandı. Şüpheli zanlıların 20'li yaşlarında kardeş oldukları söyleniyor. 2 Şubat'taki olaydan birkaç gün önce de aynı bölgede başka bir silahlı saldırı meydana geldi. O sırada polis olay yerinde yalnızca boş kovanlar buldu, ancak yaralanan ya da ölen olmamıştı.

Savcılık cinayet zanlısı olarak iki kardeşin gıyaben tutuklanmasına ve yakalanmasına karar verdi. Polis iki kardeşi yakalama işlemi başlattı.

İsveç Stockholm Solna Hagalund cinayet kardeş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ