MÄRSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un kuzey semti Märsta’ta gece yarısından sonra silah sesleri duyuldu. Polise haber verilmesinin ardında başlayan arama ve incelemeler esnasında marinada bir genç ölü bulundu. Polis gencin kimliğini belirleyerek Stockholm'deki bir suç şebekesiyle bağlantılı olduğunu ve muhtemelen bir cinayete kurban gittiğini söyledi.

MÄRSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU
MÄRSTA’DA BİR GENÇ ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 881 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, saat 01.30 sularında Märsta'daki olay yerine gelerek yaralı ya da boş kovan araması yaptı. Görgü tanıkları kesinlikle silah sesi duyduklarını polise anlattılar. Polis aramasını bir saatten fazla sürdürdü. Bir bulgu elde edemedi. Polis arama alanını genişleterek marinada (tekne limanı) bir ceset bulunduğunu bildirdi.

Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre olay bölgesinden çıkarken bir beyaz görüldü. Polis, olay yeriyle bağlantılı olarak görülen bu arabayı yakalamaya çalıştığını ama başarılı olamadığını belirtti.

Polis cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlattı. Aftonbladet'in ileri sürdüğüne göre, ölen kişi, Stockholm'daki bir suç şebekesiyle bağlantıları olan genç bir çocuk olarak belirtildi.

Stockholm bölgesindeki polis merkezinden Fredrik Andersson, ”Ön araştırma çerçevesinde bilgi topluyoruz. yakın çevredeki insanlarla konuştuk” diyor.

Stockhoolm Märsta suç şebeke sokak cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ