”BEN BİR ŞEY YAPMADIM”

Vetlanda’da Çarşamba günü 22 yaşındaki kişi, sokakta yedi kişiye bıçakla saldırıp yaraladığı şüphesiyle bugün cinayete teşebbüs suçundan tutuklandı. Eksjö Bölge Mahkemesindeki tutuklama yargılaması sırasında, zanlı bir öfke patlaması yaşadı ve masayı yumrukladı.

”BEN BİR ŞEY YAPMADIM”
”BEN BİR ŞEY YAPMADIM” Admin
Bu içerik 651 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bugün Eksjö Bölge Mahkemesinde başlayan yargılama 22 yaşındaki Afgan kökenli kişi, sol kolu bandajlı, mavi çizgili bir gömlekle Eksjö Bölge Mahkemesine getirildi. Salonda etrafına bakıp hiçbir şey yapmadığını ve hiçbir şey hatırlamadığını söyleyerek söze başladı.

Afgan kökenli zanlı mahkeme heyetine, ”Ben hiçbir şey yapmadım, hiç bir şey hatırlamıyorum” dedi. Savcı iddianamesinde, şahsın gözaltında kalmasını talep etti. Savcı iddiasını sunduğunda, 22 yaşındaki zanlı, kızgın bir biçimde öfke patlaması yaşadı ve masaya yumrukladı.  Mahkeme heyeti zanlıyı kınama cezasına çarptırdı.  Zanlının savunma avukatı tutuklamaya itiraz etti.

Duruşmanın çoğu kapalı kapılar ardında yapıldı ve daha sonra 22 yaşındaki zanlı video bağlantısıyla katıldı. Bölge mahkemesi daha sonra, aksi takdirde saldırma riski bulunduğundan, kişinin tutuklanması gerektiğine karar verdiğini ve yedi kişiye cinayete teşebbüsün muhtemel nedeni olduğundan şüphelenildiğini açıkladı.

İsveç Vetlanda bıçaklı saldırı Eksjö Bölge Mahkemesi tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ