HÖÖR’DE KAYBOLAN GENÇ KADIN ÖLÜ BULUNDU

İsveç’in dün güney yerleşim bölgesindeki Höör’de kayıp duyurusu yapılan 18 yaşındaki genç bir kadının ölü olarak bulundu. Polis cinayet zanlısı olarak bir kişiyi gözaltına alarak soruşturma başlattı.

HÖÖR’DE KAYBOLAN GENÇ KADIN ÖLÜ BULUNDU
HÖÖR’DE KAYBOLAN GENÇ KADIN ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 437 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Salı gecesinden beri kayıp olan 18 yaşındaki genç kadın ölü bulundu. Polis sözcüsü Ewa-Gun Westford, ”Gün içinde üç bölgeyi kordon altına aldık. Bulduğumuz yerlerden birinde kaybolan kadını ölü olarak bulduk. Akrabalarına ve yakınlarına haber verildi” diyor.

Kadının kaybolduğu bildirildikten sonra Salı gününden bu yana büyük bir arama operasyonu başlatıldı. Genç kadının gece yarısından sonra saat iki sularında bir arkadaşının evinden ayrılmış, ancak eve hiç dönmemiş olduğu tahminleri üzerinden arama yürütüldü. Çarşamba sabahı, adam kaçırma ile ilgili bir ön soruşturma başlatıldı. Fakat başlık daha sonra genç kadın ölü olarak bulunduktan sonra cinayet olarak değiştirildi. Genç bir adam şüpheli olarak tutuklandı.

Polisten Fredrik Bratt, davanın cinayet olarak sınıflandırıldığını ve savcının genci cinayet zanlısı olarak tutukladığını söylüyor. Polisin genci sorgulamaya çalıştığını belirten Fredrik Bratt, ”Sorgulama o kişiyle başlayacak ve biz gerekli hazırlıkları ve pratik kısımları ortaya çıkarmaya çalışıyoruz” diyor.

İsveç Höör kayıp genç kadın ölü cinayet tutuklama Güney Polisi Ewa-Gun Westford Fredrik Bratt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ