HUDDİNGE’DE BİR KADIN ŞİDDET SONUCU AĞIR YARALANDI

Stockholm’un güney semti Huddinge’ye bağlı Flemingsberg semtinde bir kadın uğradığı şiddet sonucu ağır yaralandı. Olay sabah saatlerinde 10.00 sularında meydana geldi.

HUDDİNGE’DE BİR KADIN ŞİDDET SONUCU AĞIR YARALANDI
HUDDİNGE’DE BİR KADIN ŞİDDET SONUCU AĞIR YARALANDI Admin
Bu içerik 383 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Dünyada kadınlara uygulanan şiddet ülkelere göre de pek değişmiyor. İsveç’te yılda 30 – 40 kadın uğradığı şiddet sonucu yaşamını yitiriyor. Stockholm’un güney semti Huddinge’ye bağlı Flemingsberg semtinde bir kadın uğradığı şiddet sonucu ağır yaralandı. Olay sabah saatlerinde 10.00 sularında meydana geldi. Polis olayı cinayete teşebbüs olarak değerlendirerek işlem başlattı.

Polise göre kadın hayati tehlikelere yol açacak bir biçimde ağır yaralı olarak bulundu. Aynı apartman dairesinde bir erkek yakalanarak gözaltına alındı. Sorgulanmak üzere Huddinge polis merkezine götürüldü. Polis gerekli inceleme ve araştırmalarına devam ediyor.

NACKA’DA BİR KİŞİ ÇAMAŞIRHANE ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un doüu semtlerinden olan Nacka’nın Finntorp semtinde bir kişi çamaşırhanede ölü bulundu. Cuma gecesi 22.46 sularında polise haber verildi. Kişi çamaşırhanye geldiğinde durumu fark etti. Olayı polise bildirdi. Polis, olay yerine gelerek inceleme ve araştırma işlemi başlattı. Polis kaynakları cinayetin de göz ardı edilmediğini belirtiyorlar. Ölen kişinin 50’li yaşlarda olduğu polisçe ve ölüm üzerine soru işaretleri bulunduğu belirtiliyor.

Stockholm polis sözcüsü Ola Österling, “Varsaymak, cezai soruşturma başlatmak için bir nedendir. Buna ihtiyacımız var ve bizde var. O zaman bir sürü soru işaretimiz var ve sonraki soruşturmada cevaplar almamızı bekliyorlar” diyor.

Stockholm Huddinge Flemingsberg kadın şiddet cinayet Nacka ölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ