LİNKÖPİNG TREN İSTASYONU’NDA BİR KADIN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Linköping Tren İstasyonu’nda bugün saat 10.53 sularına bir kadın istasyonda yürürken bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası ağır yaralanan kadın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

LİNKÖPİNG TREN İSTASYONU’NDA BİR KADIN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
LİNKÖPİNG TREN İSTASYONU’NDA BİR KADIN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 421 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bugün öğle saatlerine doğru 10.53 sularında Linköping Tren İstasyonu’nda peronlara doğru yürüyen 45 yaşlarında bir kadın 40’lı yaşlarda bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Kadın aldığı bıçak darbeleri sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan kadın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Böylece son bir ay içerisinde öldürülen üçüncü kadın oldu.

Doğu Bölgesi polisinden Thomas Agnevik, 45 yaşındaki kadının öldüğünü belirterek, “Kişi yakalanarak saat 15'te gözaltında tutuluyor ama henüz tutuklanmadı. Bölgede çok sayıda insan olduğu için olayı veya olayların bir kısmını gören herkesten olay yerinde polisle iletişime geçmelerini istedik.

Bir başka polis sözcüsü Björn Öberg, “Şimdiden bazı tanıklar bulduk, ancak temas kurmadığımız biri varsa, kendilerini bizimle iletişime geçmelerini diliyoruz. Teknik bir soruşturmanın yürütüleceği bir olay yeriyle ilgili ve ardından insanların geçmesine izin vermenin mümkün olmadığı için bir süre geçişlere kapattık” ifadelerini kullandı.

Polis teknik araştırma için bölgede bulunan kameraların inceleneceğini ve olayla ilgili bilgiler elde edilmeye çalışılacağı yönünde açıklamalar yapıyor.

Linköping Tren İstasyonu kadın polis bıçaklı saldırı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ