NACKA’DA GENÇ BİR KADIN ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un güneydoğusunda bölgesinde bulunan Nacka’nın Älta yerleşim yerinde bir evde Salı akşamı 20 yaşlarında bir kadın ölü bulundu. Basına yansıyan heberlere göre, polis bıçakla yaralandığından şüpheleniyor. Olaydan daha sonra bir kişi yakalanarak tutuklandı ve cinayetten soruşturma başlatıldı.

NACKA’DA GENÇ BİR KADIN ÖLÜ BULUNDU
NACKA’DA GENÇ BİR KADIN ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 665 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, Perşembe günü saat 19: 30'da Stockholm'ün güneydoğusundaki Nacka belediyesindeki Älta'daki yerleşim bölgesinde bir ihbar aldı. Başlangıçta, polis olanlarla ilgili bilgilerden kaçınıyordu. Akşam polisin bölgesel komuta merkezinin basın sözcüsü Anders Bryngelsson, “Şüpheli ciddi bir şiddet suçunu araştırıyoruz şu anda söyleyebileceğim tek şey bu” dedi.

Perşembe gece yarısına doğru polis cinayetle ilgili bir ön soruşturmanın başladığını doğruladı. Kurban, bir evde kapalı alanda ölü bulunan 20 yaşında bir kadın olarak belirtildi. Polis, kadının dışarıdan şiddete maruz kaldığını hemen tespit edebildiğini söyledi. Basına yansıyan bilgiye göre, bıçakla yaralandığından şüpheleniyor. Akşam saatlerinde, şüpheli olay mahallinde ipucu aramak için teknisyenler çağrıldı.

Polis ön soruşturma lideri Marcus Geisewall, “25 yaşlarındaki bir kişi tutuklandı ve gözaltına alındı. Zanlının cinayetten şüpheleniyoruz ancak suçu reddediyor” ifadelerini kullanıyor.

Evde tutuklanan adam, sabah erken saatlerde polis tarafından sorgulanmaya başlamadan önce hafif yaralarının tedavisi için hastaneye kaldırıldı. Polise göre, zanlı ile kadın arasında bir çeşit ilişkisi vardı.

Bu kadın cinayetiyle birlikte son bir ay içerisinde öldürülen dördüncü kadın oluyor.

İsveç Stockholm Nacka Älta kadın cinayet tutuklama polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ