KİSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeybatı semti Kista'da 20'li yaşlarında bir genç dışarıda silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Polis, kurşunlandıktan sonra olay yerinden kaçarken görülen bir ya da birden fazla kişinin peşinde. Polis sözcüsü Ola Österling, “Aralarında sorun olan kişiyle bir çeşit yüzleşip onu dışarıda vurdular ve ardından bölgeyi terk ettiklerinden kuşkulanıyoruz” ifadesini kullanıyor.

KİSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
KİSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 608 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı semti Kista’da gece yarısından sonra silahlı hesaplaşma yaşandı. Polisin teorisine göre aralarında anlaşmazlık olduğunundan kuşkulanan kişiler 20 yaşlarındaki genci dışarı davet ederek konuşmak istediler. Görüşme esnasında ya da sonrasında silahla vurarak kaçtılar. Saldırı sonrası yaralanan geç olay yerinde yaşamını yitirdi.

Polis sözcüsü Ola Österling, “Gece yarısından sonra 02.43 sularında silah seslerine ilişkin bir ihbar aldık. Olay yerine uliatığımızda yaralının yaşamını yitirdiğini tespit ettik. Olaydan sonra kişi ya da kişilerin kaçtıklarına dair bilgilere ulaştık. Görgü tanıklarıyla iletişim halindeyiz. Saldırganları tespit etmeye çalışıyoruz. Teknik incelememiz sürüyor. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyeceğiz. Cinayetten işlem başlattık” değerlendirmesini yapıyor.

İsveç, mafyalaşmış sokak çetelerinin arenasına döndürüldüğüne tanık oluyoruz. Özellikle üç büyük kentinde Stockholm, Göteborg ve Malmö’de saldırı ve cinayetlerin önü alınamıyor.

İsveç Stockholm Kista silahlı saldırı cinayet Stockholm Polisi mafya çete Göteborg Malmö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ