STOCKHOLM HJULSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeybatı semtlerinden olan Hjulsta’da bu gece saatte 03.00 sularında 20’li yaşlarda bir genç bir apartman girişinde ağır yaralı olarak bulundu. Ambülans personelinin çabaları yetmedi. Genç olay yerinde yaşamını yitirdi.

STOCKHOLM HJULSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
STOCKHOLM HJULSTA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 602 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı semti Hjulsya mafyalaşmış sokak çetelerinin etkinlik gösterdiği bir semt özelliğini koruyor. Bu semte yakın bölgelerde de çeteler etkinliklerini sürdürüyor. Stockholm polisine göre kentte en az 3 binin üzerinde çete üyesi bulunuyor. Polisin çökerttiği çete gruplarına karşın etkinliklerini sürdürüyorlar.

İsveç’in Stockholm, Malmö ve Göteborg kentlerinde çetelerin karışmadığı yaralamadığı ya da ölümlerin yaşanmadığı gün yok gibi görülüyor. Hükümetin sorunu çözmek için her türlü desteği vereceğiz sözüne karşın polis, çeteler karşısında başarısız ya da çaresiz kalıyor.

Stockholm kuzeybatı semti Hjulsta ’da olayda polis kendi internet sayfasında, ”Olayın meydana geldiği apartmanda yaşayan kişiler sorgulandı ve adli tıp teknisyenleri izlerin güvenliğini sağlamak için olay yerinde çalışmalarını sürdürdü. Cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlatıldı. Kimse tutuklanmadı.Diğer şeylerin yanı sıra olağan soruşturma önlemlerini alıyoruz, bölgede kamera olup olmadığını araştırıyoruz. Akrabalar olay ile bilgilendirildi” diye yazıyor.

Stockholm Hjulta cinayet polis Malmö Göteborg Mafya Sokak çeteleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ