STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ EVLERİNDE ÖLÜ BULUNDU

Stockholm’un güney belediyelerinden Huddinge ve Botkyrka’da iki yaşlı kişi 2’şer saat ara ile evlerinde ölü bulundu. Polis cinayetten kuşkulanıyor. Bu yönde araştırma başlattı.

STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ EVLERİNDE ÖLÜ BULUNDU
STOCKHOLM’DA İKİ KİŞİ EVLERİNDE ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 548 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm'un güneyindeki Huddinge ve Botkyrka çeşitli yerlerde iki saatten kısa bir süre içinde iki yaşlı adam ölü bulundu. Her iki durumda da polis cinayetten şüpheleniyor. Polise ilk ihbar saat 20.39'da ulaştı. Stockholm'un güneyindeki Huddinge'deki bir yerleşim bölgesi ölüm olayı haber verildi.Polis olay yerindeki apartman dairesinde birkişiyi ölü buldu. Olay yerindeki dairedeki  koşullar polisi cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlatmaya yönlendirdi.

Polisin bölgesel komuta merkezinde saat 05: 00'te nöbetçi olan Fredrik Andersson, “Daire ve çevresini güvenlik kordonuna aldık. Kapattık, adli tıp teknisyenleri gerekli çalışmaları yapıyorlar” açıklamasını yapıyor. Ölü kişinin 85 yaşlarında olduğu, polis internet sitesine yazıyor ve yakınlarına haber verildği belirtiliyor

İki saatten kısa bir süre sonra, akşam saatlerinde 22.00 sularından kısa bir süre sonra, Kuzey Botkyrka’nın Norsborg semtinde bir apartman dairesinde bir kişi ölü bulundu. Kişinin yakın bir akrabası bulamayınca polise haber veriliyor. Polis yetkilisi Fredrik Andersson, “Suçu dışlamak mümkün değil ve bu nedenle cinayetle ilgili bir ön soruşturma başlattık” ifadelerini kullanıyor.

Sabah 08: 00'de polis, internet sitesinde, her iki vakada da teknik soruşturmanın devam ettiğini, ancak şu anda cinayeti çağrıştırır yönündeki şüpheleri güçlendirecek hiçbir bulguya ulaşılmadığını yazdı.

Stockholm Huddinge Botkyrka Norsborg cänayet kuşkulu ölüm Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ