SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI

Stockholm’un güneybatı bölgesi Södertälje’de jimnastik salonunda bir kişi kurşunlandı. Saldırganın maskeli olduğu ve polisin bölgede yakalama çalışmaları başlattığı bildiriliyor.

SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI
SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 466 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güneybatı bölgesi Södertälje'de bir spor salonunda bir kişi silahla vuruldu. Saldırganın kar maskesi kullandığı ve polis kar maskeli bir tetikçiyi yakalamaya çalıştığı bildiriliyor. Stockholm Polisi'nden Per Fahlström, “Birkaç devriye ile büyük bir polis operasyonunun olay yerinde bulunuyor ve yakalama işlemi devam ediliyor” dedi.

Olay saat 11.05 sularında Södertälje’nim Geneta yerleşim yerinde meydana geldi. Kişinin vurulma ani spor salonunun dışında gerçekleşti. Mağazaların bulunduğu alışveriş merkezinin çevresinde geniş bir alan kordon altına alındı.

Polisten Per Fahlström, “Teknik araştırma gibi birçok araştırma önlemi ile çalışıyoruz orada çok sayıda dükkan ve başka işletmeler var” diyor.

Aftonbladet gazetesinin haberine göre saldırgan bir kar maskesi ile yüzünü gizlemiş durumda. Polis, arama operasyonunda çok fazla ekip görevlendirildi ve bir helikopter havadan inceleme yapıyor.

Saldırıya uğrayan kişinin boğaz kısmından aldığı yaralar sonucu vefat ettiği açıklandı.

Stockholm Södertälje Geneta Cinayet Teşebbüs silah kurşunlama Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ