AŞİRET ÜYELERİ GÖTEBORG’DA TOPLANIYOR

Pazar günü Göteborg’un Angered semtine bağlı Hjällbo’da silahlı saldırı sonucu öldürülen 44 yaşlarındaki kişinin Almanya’da bulunan akrabaları, dostları Göteborg’da toplanmaya başladıkları bildiriliyor. Kimi aşiret mensuplarının güneydeki Skåne Bölgesinde durduruldukları basına yansıyan haberler arasında yer alıyor.

AŞİRET ÜYELERİ GÖTEBORG’DA TOPLANIYOR
AŞİRET ÜYELERİ GÖTEBORG’DA TOPLANIYOR Admin
Bu içerik 596 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Geçen pazar günü Hjällbo'da meydana gelen ölümcül silahlı çatışmanın ardından polis, olay yerindeki ekiplerini güçlendirdi. Polise ulaşan bilgiler, öldürülen adamla bağlantısı olan çok sayıda kişinin Almanya'dan yola çıkmış olduğu yönünde ihbarlara dayanıyor. İsveç'e seyahat etmiş olan İnsanlar ve diğer şeylerin yanı sıra  Skåne Bölgesinde  durdurulmuş oldukları yönünde bilgiler var.

Expressen gazetesinin haberine göre, pazar öğleden sonra erken saatlerde, Hjällbo'da kafasına bir el ateş edilen ve bilgiye göre 40'lı yaşlarında bir kişi aldığı yara sonucu yaşamını yitirdi. Daha Bu nedenle Hjällbo'da isyan çıktı. Polis isyanı durdurmak zorunda kaldığında kargaşa çıktı. Akşamın ilerleyen saatlerinde, olay yerinde yaklaşık 100 kişinin karıştığı isyanlarla ilgili başka alarmlar verildi. Olayların ardından 3 kişinin tutuklanması istendi ve bir kişi cinayet şüphesiyle tutuklandı. Soruşturma devam ederken, polis daha fazla huzursuzluk durumlarını ve şiddeti önlemeye çalışıyor.

Aftonbladet gazetesinin verdiği bilgiye göre de, öldürülen 44 yaşındaki kişiyle bağlantıları olan kişiler hafta başında Göteborg'a gelmeye başladılar. Gazeteye göre, Skåne'de çok sayıda araç durduruldu. Dün gece, insanların çatışmaya karıştıkları şüphesiyle Göteborg  Landvetter Havaalanında durdurulduğu da söyleniyor.

Göteborg Postennin yazdığına göre, internet sitelerinden birine bağlantısı olan çok sayıda kişinin Almanya'dan geldiği konusunda da uyarıda bulunuyorlar.

Göteborg Kentinin çeşitli semtlerinde aşiret bağlantılı mafyalaşmış gruplarının varlığını polis raporları ortaya koyuyor.

İsveç Göteborg Cinayet Aşiret Aşiret Üyeleri Angered Hjällbo Mafya Sokak Çeteleri Skåne Göteborg Landvetter Almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ