STOCKHOLM BÅLSTA’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Stockholm’un kuzeybatı semti Bålsta’da bir kişi gece yarısına doğru silahla vuruldu. Polisin olaya yerine sağlık ekibiyle gelmesiyle kişiye kalp masajı uygulandı ama kurtarılamadı.

STOCKHOLM BÅLSTA’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
STOCKHOLM BÅLSTA’DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 513 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un kuzeybatı semti Bålsta’nın villa bölgesinde bir kişi dün gece 23.00 sularında kurşunlandı. Polis olay yerine ambülansla birlikte geldi. Ambülans ekibi kişiye kalp masajı uyguladı ama kurtarılamadı. Polisin internet sitesinde yazdığına göre, olay yerinde vurulan kişi daha sonra öldüğü belirtildi. Cinayet şüphesiyle bir kişi tutuklandı. Akrabalarına haber verildi.

SVT'nin verdiği bilgiye göre de, polis, bir villaya girerek daha sonra burada vurulmuş olarak kişiyi ağır yaralı olarak bulundu. Sitede büyük bir çalışma yürütülüyor. Görgü tanıklarına göre, olay yerine bir ambülans helikopteri geldi ve bir yerleşim bölgesi kordon altına alındı.

Polis olay hakkında çok gizli çalışma yürütüyor ve gece boyunca daha fazla bilgi vermeyerek, web sitelerinde yazıyorlar. Cuma gecesi Bålsta'da bir villa yerleşim bölgesinde öldürülen kişinin 40 yaşlarında olduğu açıklandı. Olayla ilgili olarak 35 yaşlarında bir kadın cinayet şüphesiyle tutuklandı. Aftonbladet'in konuşan bir komşusu, bunun olması olandışı bir durum ve olaya karışanlara yazık olduğunu söylüyor.

İsveç Stockholm Bålsta Cinayet Tutuklama SVT Aftonbladet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ