HELSİNGBORG’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

İsveç’in güney bölgelerinden Helsingborg'daki bir yerleşim bölgesinde 25 yaşlarında bir genç vurularak öldürüldü. Bölge kordon altına alınırken, polis olay yerindeki görgü tanıklarını sorguladı. Henüz kimse tutuklanmadı.

HELSİNGBORG’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
HELSİNGBORG’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 680 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Pazar gecesi yarısından sonra Helsingborg'da 25 yaşlarında bir genç vurularak öldü. Saldırıyla ilgili alarm saat 02.34'te geldi ve silahlı saldırıda yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Poliste görevli memur Thomas Paulsson, “Olay yerinde ve gencin çevresinde bulunan birçok kişiyi sorguya çektiklerini söyleyerek ve şöyle devam ediyor: “Şimdi soruşturmada yoğun bir duruma giriyoruz, bulmacaları bir araya getirmeye ve olayların gidişatını basitçe haritalamaya çalışıyoruz.

Basına yansıyan haberleren göre, cinayete kurban giden genç, bölgedeki bir çete ağıyla ilgili olduğu ortaya çıkacak diye yazıyor. Şu anda, suçtan tutuklanan kimse yok. Akrabaların olayla ilgili bilgilendirildiği belirtiliyor.

İsveç’te mafyalaşan sokak çeteleri dehşet saçmaya yaz mevsiminde de devam etti. İnsanlar ya öldürüldü ya da yaralandılar. Stockholm’da 30 çete ağınıa mensup 700 dolaylarında üye olduğu polisçe açıklanıyor. Bunun dışında bilinmeyen ve polis kayıtlarına geçmeyenlerde var.

STOCKHOLM’DA BİR KİŞİ BIÇAKLANDI

Cumartesi gecesi gece yarısından hemen önce Stockholm'ün merkezindeki Klarabergsviadukten'de bir restoranda çıkan büyük arbedede 25 yaşlarındaki bir adam ağır yaralandı.

Stockholm Polisi görevli memuru Carina Andersson, “Olay yerine ulaştığımızda kavga abartıldığını gördük. Ekiplerimiz bazı kan izleri olduğunu fark ettiler, ancak orada kimse ne olduğunu anlatmak istemedi” diyor.

Bir dakika sonra, polis bir hastaneden bir kişinin bıçak yarası için bakım aradığına dair bir telefon aldı. Carina Andersson, lomber omurgada ciddi bir bıçak yarası olarak kabul edildiğini söylüyor. Polis, suçu son derece ciddi saldırı olarak sınıflandırdı ve teknik bir soruşturma yürütmek için restoranın dışında kordona aldı. Hiçbir şüpheli tutuklanmadı.

İsveç Helsingborg cinayet Genç Stockholm bıçaklama kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ