ESLÖV’DE BİR OKULDA BIÇAKLI SALDIRI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İsveç’in güney yerleşim yerlerinden Eslöv’de bir ortaokulda 15 yaşındaki bir genç 40 yaşlarında bir kişiye bıçakla saldırarak yaralanmasına neden oldu.

ESLÖV’DE BİR OKULDA BIÇAKLI SALDIRI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ESLÖV’DE BİR OKULDA BIÇAKLI SALDIRI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Admin
Bu içerik 779 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Eslöv'de bir ortaokulda bıçaklı saldırıda 40'lı yaşlarında bir adam ağır yaralandı. Polis, 15 yaşındaki bir çocuğu okul dışında gözaltına aldı. Tanıkların Skånska Dagbladet'e verdiği bilgiye göre, tutuklanan kişi maskeli, kasklı, güvenlik yeleği giymiş ve bıçak taşıdığı belirtiliyor.

Polis, Perşembe sabahı Eslöv'deki bir lisede bir yetişkinin bir tür sığınakla yaralandığı söylendiğinde uyarıldı. Bir kişi okul dışında tutuklandı.

Polisin basın sözcüsü Ewa-Gun Westford, ”Bir kişinin polis tarafından etkisiz hale getirilebileceğini ve bununla bağlantılı olarak polisin bir servis silahı ateşlediğini ve olay mahallinin oldukça dağınık olduğunu” söyledi.

Tutuklu 15 yaşında ve şu anda poliste. Onun hakkında kapsamlı soruşturmalar yapılacak, diye devam ediyor. Çok sayıda polis devriyesi etrafta dolaşıyor.

Ewa-Gun Westford, teknik soruşturmayı kapsamlı olarak ele alacağız. Ne olduğu hakkında bir fikir oluşturmaya çalışıyoruz. Sitede birkaç ekibimiz, köpeklerimiz ve birçok teknisyenimiz var” ifadelerini kullandı.

Tanıkların Skånska Dagbladet'e verdiği bilgiye göre, çocuk maskeliydi, kask, güvenlik yeleği ve bıçak taşıyordu. Ayrıca sınıflarındaki öğrenciler pencerelerden atladılar. Olayla ilgili başka bir kişinin yaralandığına dair bilgi yok.

Polis memuru Filip Annas, ”Okulu iyice aradık. bunu yaptığımızda başka birinin yaralandığını gösteren hiçbir şey olmadığını gördük” dedi.

Basına yansıyan haberlere göre bıçaklanan kişinin ciddi bir biçimde yaralanmış durumda bulunuyor. Hastaneye kaldırılan kişi hakkında polis bilgi vermiyor.

İsveç Eslöv Ortaokul bıçak saldırı Bıçaklı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ