FİTTJA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Dün gece saat 23 .00 sularında Stockholm’un geney bölgesi Botkyrka’nın Fittja semtinde bir genç kurşunlanarak öldürüldü. Olay bir oyun parkının içerisinde meydana geldi.

FİTTJA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ
FİTTJA’DA BİR GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 1109 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güneyindeki Botkyrka bölgesinin Fittja semtinde henüz nedeni belli olmayan bir cinayet işlendi. 20’li yaşlarda bir genç oyun parkında feci şekilde kurşunlarak olay yerinde yaşamını yitirdi.

Olay yeri, teknik soruşturmanın tamamlanmasının ardından kordon altına alındı. Polis, gece boyunca tanık bilgilerini toplamak ve olay yerinde izleri güvence altına almak için çalıştı. Cumartesi gecesi saat 02'yi geçe polis, vurulan kişinin öldüğünü ve cinayetle ilgili ön soruşturmanın başladığını doğruladı. Gencin yakınlarına haber verildi.

Polisin bölge komuta merkezinden Anders Bryngelsson, “Hiçbir şüpheli tutuklanmadı” derken, görgü tanıklarının gözlemleri olduğunu ve bir ya da daha fazla saldırganın arandığını söylüyor.

Olay yerindeki teknik incelemenin sabah saatlerinde tamamlandığı ve polisin gün içinde görgü tanığı bilgilerini toplamak için bölgede olacağı bildirildi. Stockholm polis bölgesindeki basın sözcüsü Carina Skagerlind, “Henüz ne olduğu hakkında yorum yapmak için çok erken, ancak olağan olan şey, bunun çete suçu ve ciddi suçlularla ilgili olması” diyor.

İsveç’te yaz mevsiminde mafyalaşmış sokak çetelerinin birbirleriyle mücadeleleri devam etti. Bu olayın yine bir çete hesaplaşması olduğu gözardı edilemez. Kuzey Botkyrka’da çeşitli çete gruplarının varlığı biliniyor. Ölen gencin etnik kimliği konusunda bilgi verilmiyor.

Stockholm Fittja cinayet Botkyrka Kuzey Botkyrka Mafya Sokak Çeteleri Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ