MALMÖ’DE BİR APARTMAN DAİRESİNDE BİR KADIN VE BİR ERKEK ÖLÜ BULUNDU

Cumartesi gecesi Malmö'de bir apartman dairesinde bir kadın ve bir erkek ölü bulundu. Polis, kadının öldürüldüğünden şüpheleniyor. İkinci vaka normal ölüm olarak değerlendiriliyor.

MALMÖ’DE BİR APARTMAN DAİRESİNDE BİR KADIN VE BİR ERKEK ÖLÜ BULUNDU
MALMÖ’DE BİR APARTMAN DAİRESİNDE BİR KADIN VE BİR ERKEK ÖLÜ BULUNDU Admin
Bu içerik 387 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Malmö Polisi, Cumartesi gecesi saat 22.00 aldığı bir ihbar üzerine Malmö merkezinde gittiği apartman dairesinde biri kadın ve diğeri erkek iki cesetle karşılaştı. Pazar gece yarısından kısa bir süre sonra polis, bir apartman dairesinde iki ölü bulunduğunu duyurdu. Gece boyunca polis teknisyenleri olay yerinde çalışmalarını sürdürdü.

Kadının 35 yaşlarında olduğu ve cinayetle ilgili ön soruşturma başlatıldı. Erkeğin 45 yaşlarında ve olaya normal  ölüm olarak bakılıyor.

Polis sözcüsü Evelina Olsson, ”Mevcut sistemle cinayet soruşturması yapacağız. Diğer şeylerin yanı sıra kapıları çaldık ve bu şekilde bilgi topladık. Artık meselenin olayların gidişatını netleştirme meselesi olduğunu” söylüyor. Her iki  ölümün de yakınlarına bildirildi.

Ön soruşturma lideri Ulrika Olsson, ”Halkı endişelendirecek bir durum yok. Malmö polisi görev başında bunun münferit bir olay olarak görüldüğünü ve yabancı aramıyoruz” diyor.

GÖTEBORG’DA BİR KİŞİ EĞLENCE SONRASI ÖLÜ BULUNDU

Göteborg Polisi cumartesi gecesi bir apartman dairesinde ölüm ihbar aldı. Olay yerine ambülans gidildi. Polis olay yerine geldiğinde apartmanda 3 kişi daha vardı. Üç kişiye göre, birkaç gündür dairede parti yapıyorlardı. Polis ayrıca dairede mutfak masasının altında ölü bir kişi buldu.

Polisin değerlendirmesine göre, adam bir süredir ölü olmalı, ancak apartmandaki insanlardan hiçbiri adamın nasıl ve ne zaman öldüğünü açıklayamadı.

Batı Polis Bölgesi basın sözcüsü Stefan Gustavsson, ”Kişi, alarmın alınmasından bir süre önce ölmüştür. Adli tıp doktorunun değerlendirmesinden sonra olay daha netleşecektir” dedi..

Polis, şu anda adamın ölüm nedenini belirleyemedikleri için daireyi kapattı. Olay, cinayet olarak soruşturulmaya başlandı Dairede bulunan üç kişi sorguya çekildi ve ardından serbest bırakıldı.

KARAVAN YANGININDA BİR KADIN ÖLÜ BULUNDU

Yanmaya başlayan bir karavanda 65 yaşlarında bir kadın hayatını kaybetti. Aynı yaştaki bir erkek de ağır yaralandı.Duman birdenbire geldi ve birkaç kez çok küçüktü, diyor bir görgü tanığı. Polis cinayet ve ağır kundakçılıkla ilgili ön soruşturma başlattı.

Karavan, Västmanland'daki Sala'daki bir anaokulunun yanındaki bir park yerindeydi. Cumartesi akşamı saat 19.20'de aniden şiddetli bir şekilde yanmaya başladı.Bir patlama duydum ve dışarı çıktım. Sonra itfaiyeden siren sesleri duymam birkaç saniye sürdü. Bölgedeki bir başka görgü tanığı ise, ”Yangın fark edilmeden önce bir süre yanmış olmalı” diyor.

İsveç Malmö Malmö Polisi cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ