LİNKÖPİNG’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Linköping'deki Skäggetorp'ta 30 yaşlarında bir kişi vurularak öldürüldü. Polis şu anda katili ya da katilleri tespit etmeye çalışıyor. Doğu Bölgesi polis basın sözcüsü Dennis Strömberg, ”Daha net bir resim elde etmek için büyük polis kaynaklarımız var” diyor.

LİNKÖPİNG’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ
LİNKÖPİNG’DE BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ Admin
Bu içerik 471 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Bugün öğle saatlerinde 13.00 sularında 30 yaşlarında bir kişi Linköping’in Skäggetorp merkezinde. alışveriş merkezinin lokantasında kafasına birden fazla kurşun sıkılarak öldürüldü.

Aftonbladet gazetesinin haberine göre, olay yerinde bulunan görgü tanıkları, ateş açıldıktan sonra insanlar panik içinde alışveriş merkezinden kaçtıklarını söylüyorlar. Bölge tamamen kordon altına alındı ​​ve çok sayıda polis devriyesi, neler olduğunu araştırmak, suç mahallini ve herhangi bir iz güvenliğini sağlamak için olay yerinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Dennis Strömberg, ”Bir kişi öldü ama bundan daha fazla ayrıntı veremem. Bunun bir cinayet soruşturması olduğunu doğrulayabiliriz, daha net bir resim elde etmek için büyük polis kaynaklarımız var. Bu durumda, oraya birçok ekip gönderip ne olduğunu görmek için tam zamanlı çalışmamızla ilgili. Bu, birçok kaynağın dahil olduğu ve büyük bir polis kaynağı gerektirdiği bir durumdur” diyor.

Gazeteye göre, öldürülen kişi polis tarafından zaten biliniyor. Adli sicil kaydının çeşitli bölümlerinde yer alıyor ve bir suç şebekesiyle bağlantıları olduğu belirtiliyor.

İsveç Linköping cinayet Skäggetorp Doğu Bölge Polisi Dennis Strömberg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ