İSVEÇLİ SEVİLEN POP GRUBU ABBA 40 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ

İsveç’in çok sevilen pop grubu ABBA, 40 yıl sonra yeni bir albümle geri dönüş yapmayı planladıklarını duyurdu. Bu açıklama müzik dünyasında ve hayranları arasında büyük sevinç ve heyecan yarattı.

İSVEÇLİ SEVİLEN POP GRUBU ABBA 40 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ
İSVEÇLİ SEVİLEN POP GRUBU ABBA 40 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ Admin
Bu içerik 611 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveçli süper pop grubu bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu: "1982 baharında ara verdik ve şimdi bu arayı sona erdirme zamanının geldiğine tekrar karar verdik" diyor. Abba, on şarkıdan oluşan yepyeni bir albümle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Albümün ilk ikisi şarkısı dün akşam yayınlandı, albümün tamamı 5 Kasım'da yayınlanacak. İlk iki parçayı izleyenler arasında ağlayanlar dikkat çekti.

Albümün adını "Voyage" koydular.  Bu albüm, Abba'nın 40 yıl sonra yayınladığı ilk stüdyo albümü olacak. Albümün ilk iki şarkısı perşembe gecesi dünyanın dört bir yanındaki canlı etkinlikler sırasında tanıtıldı. Hayranlar Londra, Reykjavik, Berlin, Rio de Janeiro, Viyana ve New York'ta bir araya geldi ve iki yeni şarkıyı dinledi. Hem "Sana hâlâ inancım var" hem de "Beni kapatma" çalındı ​​ve artık Spotify'da da mevcut olacak.

Björn Ulvaeus ve Benny Andersson da etkinlik sırasında doğrudan Londra'dan yeni sahne şovlarını anlattılar. Londra'da özel olarak inşa edilmiş bir arenada, dünya prömiyeri yaklaşık bir buçuk saatlik gösteri için 27 Mayıs 2022'de yapılacak.

Arena 3.000 kişiyi ağırlayacak ve sahnede seyirciler "başrahip" olarak adlandırdıkları dört dijital levrek görecekler. On canlı müzisyen de sahne alacak. Bu, Abba üyelerinin kendilerinin sahnede olmayacağı anlamına geliyor.

İsveç Müzik Pop ABBA albüm 40 yıl Londra Reykyavik Berlin Viyana New York Rio de Janeiro Björn Ulvaeus Benny Andersson
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ