SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ BACAĞINDAN KURŞUNLANDI

Stockholm’un 40 km batısında bulunan Södertälje’de bir kişi park yerinde aracına binerken bacağından kurşunlandı. Polis, olayı cinayete teşebbüsden ele aldı. Çevrede teknik araçtırmalar sürüyor.

SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ BACAĞINDAN KURŞUNLANDI
SÖDERTÄLJE’DE BİR KİŞİ BACAĞINDAN KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 402 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un 40 km batısında bulunan Södertälje’de mafyalaşmış sokak çetelerinin hüküm sürdüğü ve bir türlü önü alınamayan şiddet olayları devam ediyor. Bugün saat 05.00 sularında bir ihbarı değerlendiren polis, park yerinde bacağından kurşunlanmış bir kişi buldu. Yaralı kişi hastaneye kaldırıldı.

Södertälje’nin Ronna semtinde sabah saatlerinde başlayan büyük çaplı polis operasyonu sürüyor. Polis sözcüsü Carina Skagerlind, “Sitede kalan büyük bir kaynak var. Bir yandan görüntü analiz grubumuz dahil, kamera materyallerini hızlı bir şekilde kontrol edebilmeleri için bazı kameraların bulunduğu bir alandır. diğer şeylerin yanı sıra bir köpekle bir arama operasyonu gerçekleştirdik ve olası failleri ve silahları aradık” diyor.

Polis, teknik soruşturmanın devam etmesi için siteyi kordon altına aldı. Olay yerinde ayrıca kapıları çalarak ve orada olabilecek tanıklarla konuşmaya çalışıyorlar. Carina Skagerlind, “Eylemi gerçekleştiren ya da gerçekleştirenlerin olay yerinden kaçmaya çalıştıklarına dair bazı bilgilerimiz de var” diyor.

Polis cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlatıldığını belirtti.

Stockholm Södertälje Ronna Cinayet Teşebbüs Mafya sokak Çeteleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ