STRÄNGNÄS’DE ESKİ ARABA TOPLAMA YERİNDE BÜYÜK YANGIN

Stockholm’dan 88,5 km batıda bulunan Strängnäs belediyesi sınırları içerisindeki eski araba toplama yerinde yangın çıktı. İtfaiye yetkililerine göre en az 100 araba yanıyor. İtfaiye Kurtarma ekibinin sorumlusu Stefan Petersson, ”Yangının sıçrama ve yayılma gibi kritik bir tehlikesi bulunduğunu olduğunu” söylüyor.

STRÄNGNÄS’DE ESKİ ARABA TOPLAMA YERİNDE BÜYÜK YANGIN
STRÄNGNÄS’DE ESKİ ARABA TOPLAMA YERİNDE BÜYÜK YANGIN Admin
Bu içerik 709 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İtfaiye yetkilileri gece saat 02.00 sularında ihbar aldıklarını ve sabah saatlerinde hâlâ yangını9n devam ettiğini ifade ediyorlar. İtfaiye sorumlusu Stefan Peterson, ”Başlangıçta bize 30-40 arabanın yandığını belirtildi. Ancak sabah saalerinde  bunun çok fazlası olduğunu gördük” diyor.

Kurtarma ekip sorumlusu, SVT Sörmland’a 500'e kadar aracın yanabileceğini belirtiyor. Stefan Petersson, ”Bu kadar çok olması gerektiğini duymadık ve yaklaşık yüz araba olduğunu düşünüyoruz. Bir sürü araba var tabiri caizse. Ama şu anda yine de kontrol altında ve bu güzel” açıklamasını yapıyor.

Stefan Petersson devamla, ” Stefan Petersson, geldiğimizde yangının tamamen gelişmiş olduğunu ve personelin inanılmaz derecede iyi bir iş çıkardığını ve binaları korumayı başardığını gördük” ifadelerini kullanıyor.

Polis, olayın bir kundaklama olabileceği yönünde raporu yazdı. Web sitelerinde yangınla ilgili ipuçları elde etmekten ayrıca mutlu olduklarını yazdı.

Strängnäs Yangın eski araba Stockholm Strängnäs itfaiyesi Stefan Peterson Polis Kundaklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ