LİNDSHAMMAR’DAKİ TRFİK KAZASINDA ÖLÜ SAYISI ÜÇE ÇIKTI

Dün Lindshamamr bölgesinde iki arabanın kafa kafaya çarpışmasında meydana gelen trafik kazasında 16 ve 17 yaşlarında iki genç yaşamını yitirmişti. Bugün de yaralı olarak hastaneye kaldırılan aynı yaşlarda bir gencin yaşamını yitirdi. Böylece kaza üç gencin yaşamına mal oldu.

LİNDSHAMMAR’DAKİ TRFİK KAZASINDA ÖLÜ SAYISI ÜÇE ÇIKTI
LİNDSHAMMAR’DAKİ TRFİK KAZASINDA ÖLÜ SAYISI ÜÇE ÇIKTI Admin
Bu içerik 525 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Dün öğleden sonra Kalmar IF ile AIK arasındaki futbol maçı izlemek için Kalmar'a giderken, Småland'daki Lindshammar'ın dışında başka bir araba ile kafa kafaya çarpışan arabanın birinde dört genç bulunuyordu. Kaza esnasında 2 genç orada yaşamını yitirdi ve diğer ikisi ve öbür arabada bulunanlar hastaneye kaldırıldı. Bugün iki gencin yaşamını yitirdiği arabadaki gençlerden birisi daha vefat etti.

Gençlerden ikisinin daha önce  bandy Kulübü Vetlanda BK'da  ve birisinin de hâlâ kulüpte oyuncu olduğu ortaya çıktı. Aftonbladet gazetesine konuşan  başkan yardımcısı Andreas Söderman'a göre, dördü de Vetlanda'da yaşıyordu. Perşembe akşamı polis, kazada 16 ve 17 yaşlarında iki erkek çocuğun öldüğünü duyurdu. Cuma sabahı, kendisine Vetlanda BK'da 18 yaşındaki bir oyuncu olan arabanın sürücüsünün de öldüğü bilgisi verildi. Maalesef onun için iyi gitmediğini biliyorum, geceleyin vefat etti. Saat 10.00 sularında öğrendim. Kaza anında ölen her iki genç de daha önce Vetlanda BK'da oynadı” diyor.

Polis sözcüsü Rickard Lundqvist, SVT Nyheter Småland'a, “Kazayı ve buna neyin sebep olduğunu araştırıyoruz” diyor.

İsveç Kalmar Småland Lindshammar Trafik Kazası AİK Kalmar IF Futbol Maç Vetlanda BK Bandy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ