JORDBRO’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm'un güneyinde bulunan Jordbro semtinde bir kişi silahlı saldırıya uğradı. Polis, banliyö tren istasyonunun yakınında büyük bir operasyon yürütüyor. Görgü tanıklarının belirttiğine göre, beyaz eldivenli bir kişinin olay yerinden kaçtığını gördüklerini söylüyorlar.

JORDBRO’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
JORDBRO’DA BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 602 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un güney semtlerinden olan Jordbro Banliyo Tren İstasyonu civarında bir kişi silahlı saldırya uğradı. Aftonbladet haberine göre görgü tanıklarının beyaz eldivenli bir kişinin olay yerinden kaçtığını gördüklerini söylüyorlar.

Olay 19.06'da saatlerinde meydana geldi. Polis ihbar üzerine alarma geçti. Polis sözcüsü Ola Österling, birkaç kişinin aradığını söyledi. Kişi olay yerinde ambulansla tedavi altına alındı. Polise göre, uyanık ve konuşur haldeydi ve hastaneye kaldırıldı. Polise göre olay yerinde birden fazla el ateş edildi. Ancak adamın bir ya da daha fazla kurşunla vurulup vurulmadığı belli değil.

Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre, adam vücudunun alt kısmından vuruldu. Kaynaklar, görgü tanıklarının beyaz eldivenli bir kişinin olay yerinden kaçtığını gördüğünü söylüyor. Polis adli tıp teknisyenleri olay yerine gidiyorlar. Sahadaki devriyeler, tanık görüşmeleri yapıyor ve köpekleri takip ediyor. Ola Österling, ”Bir veya daha fazla saldırgan arıyoruz” diyor

Aftonbladet kaynaklarına göre, bölgede polis helikopterleri de dolaşıyor. Olay cinayete teşebbüs olarak araştırılıyor.

Stockholm Jordbro Silahlı saldırı Stockholm Polisi Ola Österling
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ