POLİS, BİR VİLLADA SİLAH FABRİKASI BENZERİ BİR DURUMLA KARŞILAŞTI

Polis rutin bir olayda batı Stockholm'da bir kşiyi uyuşturucudan kontrol edecekti. Fakat villada bir silah fabrikasıyla karşılaştılar. Son derece ciddi silah suçlarından şüphelenilen üç kişi gözaltına alındı.

POLİS, BİR VİLLADA SİLAH FABRİKASI BENZERİ BİR DURUMLA KARŞILAŞTI
POLİS, BİR VİLLADA SİLAH FABRİKASI BENZERİ BİR DURUMLA KARŞILAŞTI Admin
Bu içerik 763 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Aftonbladet gazetesinin haberine göre Cumartesi sabahı polis bir kişiyle konuşmak için Batı Stockholm'daki bir adrese gitti. Rutin, sıradan bir görüşme olacaktı. Ancak, 40'lı yaşlarında olan kişi, polis devriyesine karşı çok saldırgan bir tutum takındı. Polis, bu nedenle uyuşturucunun etkisi altında olduğundan şüphelendi.

Uyuşturucu suçlarından şüphelenilen kişinin bu nedenle, Stockholm'ün batısındaki bir villa olan evinde arama yapılmasına karar verildi. Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre evin içinde çok sayıda silah bulundu. Kişinin  ruhsatı olmayan tabancalar, tüfekler ve tüfek parçaları ayrıca patlayıcı maddeler görüldü. Ateşli silahları modifiye etmek için araç ve gereçler de bulunanlar arasındaydı.

Aftonbladet, mühimmat, patlayıcılar ve çeşitli silah parçalarının da bulunmuş olma olasılığını yazıyor. Uyuşturucu da bulundu. Ev, polis tarafından ablukaya alındı. Stockholm bölgesi polis basın sözcüsü Daniel Wikdahl, “Herhangi bir bilgiyi ne onaylayabilirim ne de reddedebilirim. Adreste şu anda savcılar tarafından yürütülen bir dava sürüyor” diyor.

Saldırgan kişiyile birlikte iki kişi daha polis tarafından gözaltına alındı daha sonra savcılar tarafından tutuklandı.Diğer şeylerin yanı sıra son derece ciddi silah suçlarından şüpheleniliyorlar.

Stockolm Uyuşturucu Silah Fabrika Stockholm Polisi Patlayıcı Mühimmat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ