JORDBRO’DA BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm'un güneyindeki semti Jordbro’da bir genç silahl saldırı sonucunda yaralandı. Gencin hayati tehlikesi olmadığı polisçe açıklandı.

JORDBRO’DA BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
JORDBRO’DA BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 770 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Pazar sabahı, Stockholm'un güneyindeki Jordbro'daki tren istasyonunda genç bir kişi vuruldu. Yoldan geçen birisi, adamın yardım çağırdığını duydu ve ardından polise haber verdi. Polis basın sözcüsü Carina Skagerlind, "Bir genç kolundan silahlı saldırı sonucu yaralandığına ilişkin bir alarm aldık ve şimdi yaralıyla konuşmak için oradayız," diyor.

Aftonbladet gazetesinin haberine göre, polis barikatı kuruldu ve yolları emniyete alındı. Polis banliye tren istasyonunu kordon altına aldı ve şimdi hem tanıkları hem de saldırgan ya da saldırganları arıyor. Carina Skagerlind, “Orada çalışıyoruz ve istasyonu kapatacağız ve daha fazla bilgi almaya çalışacağız. şu anda elimizde hiçbir tanık bilgisine sahip değiliz” diyor.

Polis bölgede birkaç kapıyı çalarak bazı kişileri kontrol etti.  Gazetenin ulaştığı bilgilere göre, olay yerinden elektrikli scooter ile ayrıldığı söylenen iki şüpheli zanlı aranıyor.Polis helikopteri havadan  arama tarama yaparken polis ekipleri de operasyona devam ediyor. Ayrıca istasyonda ve raylar arasında boş mermi kovanı arıyor.

Son iki hafta içinde Jordbro'da üçüncü kez silahlı saldırı meydana geldi. 3 Ekim akşamı, Jordbro'daki banliyö tren istasyonunun yakınında ateşli silahla yaralanmış bir adam bulundu. Hayati tehlikesi olmayan kişi, vücudunun alt kısmından vuruldu. Ekim ayının beşinde, Jordbro'daki bir dairenin bombalandığına dair polis bir ihbar aldı.

Stockholm Jordbro Silahlı saldırı Genç Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ