RİNKEBY’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Stockholm’un kuzeybatı semti Rinkeby’de gece yarısına doğru 40 yaşlarında bir kişi silahlı saldırıya uğradı. Çeşitli yerlerinden yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı. Kişinin durumun ağır olduğu ama hayati tehlikesi bulunmadığı açıklandı.

RİNKEBY’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
RİNKEBY’DE BİR KİŞİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 789 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm’un sorunlu semtlerinden olan Rinkeby’de olaylar durmuyor. Pazartesi gece yarısına doğru 40 yaşlarında bir kişi konut bölgesinde bir apartman yakınında kurşunlandı. Silah seslerini duyanlar polise ihbarda bulundular. Tanıklar çok sayısı silah sesi duyduklarını belirtiyorlar.

Polisin bölgesel komuta merkezindeki basın sözcüsü Mats Eriksson, “Silah sesiyle ilgili birkaç alarm aldık ve insanlar birkaç patlama duyduklarınıo belirttiler. Ateşli silahla yaralanmış bir adam bulunduğunu söylediler” diyor.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve ambulans helikopter sevk edildi. Silahla yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı. Salı gece boyunca, polisin nöbetçi ön soruşturma başkanı, kişinin ameliyattan sonra durumunun stabil olduğunu duyurdu. Yaraları ciddi kabul ediliyor ancak hayati tehlikesi bulunmuyor.

Mats Eriksson, “Bir ya da daha fazla şüpheli saldırgan olup olmadığını bilmiyoruz. Bununla ilgili büyük miktarda kaynağımız var, tanıklarla olay yerinde röportajlar yapıyoruz ve şüphelileri arıyoruz” dedi.

Polis cinayete teşebbüs ve ciddi bir silah suçuyla ilgili ön soruşturma başlattı. Kimse tutuklanmadı. Gece saatlerinde sorgulanmak üzere polis istasyonuna götürülen iki kişi, kısa süre sonra serbest bırakıldı.

Stockholm Rinkeby Silahlı saldırı Polis Cinayet Teşebbüs Cinayete teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ