BORÅS YAKINLARINDAKİ TRAFİK KAZASI ÜÇ GENÇ CAN ALDI

Borås ile Göteborg arasındaki Bollebygd belediyesinde meydana gelen trafik kazasında üç genç hayatını kaybetti. Otomobilin yoldan çıkarak alev aldığı ve bir ağaca çarptığı belirtildi. Polis memuru Magnus Schildt, ”Kaza sonucu 3 kişi hayatını kaybetti. üç genç insan” diyor.

BORÅS YAKINLARINDAKİ TRAFİK KAZASI ÜÇ GENÇ CAN ALDI
BORÅS YAKINLARINDAKİ TRAFİK KAZASI ÜÇ GENÇ CAN ALDI Admin
Bu içerik 757 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Trafik kazayla ilgili hbar polise  pazar akşamı 17.30’dan önce ulaştı. Güney Älvsborg itfaiye ve kurtarma hizmeti sorumlusu Jan Kuusito'ya göre, ”Bu tek bir kaza. Araba yoldan çıktıktan sonra alev alıyor ve ağacınıza çarpıyor. Yangın daha sonra araziye yayılmış olmalı” ifadesini kullanıyor

Polis gece boyunca çalışmalarını sürdürerek ölen gençlerin 2002 -2005 doğumlu olduğunu belirtti. Poliste görevli memur Magnus Schildt, ”Onları tam olarak teşhis edemedik, ancak olduğunu düşündüğümüz kişilerin akrabalarıyla görüştük. Bir polis memuru olarak akraba olarak bilgi almak ve bilgiyi paylaşmak çok zordur” diyor.

Polis ölen gençlerin Sjuhärad bölgesinin sakinleriydi ve akrabalarına haber verildi. Aracın neden ve nasıl yoldan çıktığı bilinmiyor, ancak araç çok yüksek hızda seyrediyor olabilir, görüşü ileri sürülüyor.

Batı Bölgesi polis basın sözcüsü Hans-Jörgen Ostler, ”Olayı araştırabilmek için trafikte ihmal raporu hazırlıyoruz. Araca el konuldu ve incelenecektir. Elimizde tanık bilgileri var, ancak polis her zaman bilgiye sahip olabilecek ya da olayların bir kısmını ya da tüm gidişatını görebilecek daha fazla insanla konuşmaya çalışıyoruz. Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, diyor.

İsveç Göteborg Borås Trafik Kazası Genç Ölü Polis Güney Älvsborg Sjuhärad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ