LİNKÖPİNG’DE 17 YAŞINDA BİR GENÇ BAŞINDAN VURULDU

Linköping'de dün akşam saatlerinde 18.00 dolaylarında 17 yaşında bir genç başından vuruldu. Hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi konusunda bir açıklama yok. Polis, cinayete teşebbüsten şüphelenilen 20'li yaşlarında bir kişiyi gıyabında tutuklama kararı verdi.

LİNKÖPİNG’DE 17 YAŞINDA BİR GENÇ BAŞINDAN VURULDU
LİNKÖPİNG’DE 17 YAŞINDA BİR GENÇ BAŞINDAN VURULDU Admin
Bu içerik 858 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Olay yerine çok sayıda polis ekipleri gönderildi. Yerel polis şefi Ann-Christine Rehnström, ne olduğunun hâlâ çok belirsiz olduğunu ifade ediyor. Polis olayı cinayete teşebbüs olarak sınıflandırıyor. Savcı, gıyabında 20'li yaşlarında bir başka gencin tutuklanmasına karar verdi. Polis kaynaklarına göre hem yaralı 17 yaşındaki gencin hem de hakkında tutuklama kararı verilen gencin polis tarafından zaten bilindiği belirtiliyor. Polis, çete suçlarıyla bağlantıları araştırıyor.

Yerel polis şefi Ann-Christine Rehnström, “Son zamanlarda Linköping'de meydana gelen olayları göz önünde bulundurduğumuz zaman, soruşturmada nedensel bir teoriye sahibiz” diyor.

Basına yansıyan bilgilere göre, başından vurulan 17 yaşındaki gencin yaşadığı ama yaraları konusunda hiçbir şey bilinmiyor.Cinayete teşebbüsü çevreleyen bazı koşullar, örneğin iki kişinin birbiriyle herhangi bir bağlantısı olup olmadığı ya da olay sırasında evde başka bir kişinin olup olmadığı gibi konular polis için hâlâ net değil. Olay yerinde teknik inceleme yapılırken, polisin gün içinde incelemeye devam edeceği bildirildi.

İsveç Linköping Cinayet Teşebbüs Polis genç Silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ