KÄLVESTA’DA İKİ GENÇ BİR ARABADA KURŞUNLANDI

İsveç’in genelinde mafyalaşmış sokak çetelerinin çatışmaları devam ediyor. Cuma gecesi, Stockholm'un batısındaki Kälvesta'daki bir yerleşim bölgesinde bir arabada kurşunlanmış iki genç bulundu. Gençlerden birinin öldüğü ve diğeri ağır yaralı olduğu belirtildi. Stockholm Polisi sözcüsü Per Fahlström, ölen gencin 20-25 yaşlarında olduğunu ifade etti

KÄLVESTA’DA İKİ GENÇ BİR ARABADA KURŞUNLANDI
KÄLVESTA’DA İKİ GENÇ BİR ARABADA KURŞUNLANDI Admin
Bu içerik 828 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç genelinde her gün çetelerin birbirleriyle çatışmaları sonucu ölüm olayları ve ağır yaralanmalar meydana geliyor. Bu durumun topluma ekonomik olarak ağır bir yük getirdiği uzmanlarca dillendiriliyor.

Cuma gecesi, Stockholm'un batısındaki Kälvesta'daki bir yerleşim bölgesinde bir arabada kurşunlanmış iki genç bulundu. Gençlerden birinin  öldüğü ve diğeri ağır yaralı olduğu belirtildi. Stockholm Polisi sözcüsü Per Fahlström, ölen gencin 20-25 yaşlarında olduğunu ifade etti

Olay ile ilgili olarak polis, Cuma gecesi 21.14'te bir ihbar aldıklarını doğrulayarak, “Birkaç kişi patlama sesi duymuş, bizi ve 112'yi armış” ifadelerini kullanıyor. Stockholm Polisi basın sözcüsü Per Fahlström “Kısa bir süre sonra, oraya vardığımızda bir arabada kurşun yarası almış iki genç bulduk” diyor.

Arabada kurşunlanan her iki genç de ambulansla hastaneye kaldırıldı. 23.35'te polis, birinin öldüğünü ve yakınlarına haber verildiğini doğruladı. Polise göre, kurşunlanarak öldürülen genç 20-25 yaşlarında. Ağır yaralanan diğer gencin ise hastanede tedavi altına alındığı ve 17 ila 20 yaşları arasında olduğu tahmin ediliyor.

Stockholm Kälvesta Cinayet Silahlı saldırı Kurşunlama araba Stockholm Polisi Mafya Sokak çeteleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ