STOCKHOLM’DA İKİ ÇOCUK BIÇAKLANARAK BALKONDAN ATILDI

Pazar akşamı Stockholm'un batı semtlerinden Hässelby’de bir apartmanın önünde iki küçük çocuk ağır yaralı olarak bulundu. Çocuklardan biri hayatını kaybederken, bir çocuğun hayati tehlikesi devam ediyor. Cinayet ve cinayete teşebbüs şüphesiyle anne ve baba tutuklandı. İsveç basınına göre polis, çocukların bıçaklanarak balkondan atıldığından şüpheleniyor.

STOCKHOLM’DA İKİ ÇOCUK BIÇAKLANARAK BALKONDAN ATILDI
STOCKHOLM’DA İKİ ÇOCUK BIÇAKLANARAK BALKONDAN ATILDI Admin
Bu içerik 867 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Polis, Pazar akşamı saat 21.46 dolaylarında birden fazla ihbar aldı. Halk polisi arayarak durumu bildirdi. Hässelby'deki bir apartmanın önünde on yaşından küçük iki çocuk yerde ağır şekilde yaralanmış halde bulundu. Polisin bölge merkez sözcüsü Helena Boström Thomas, ”yüksekten bir evden düştüklerinden şüphelendiklerini” ifade ediyor. Bazı kaynaklar balkon ya da pencereden atıldığı yönünde bilgiler veriyor.

Yerde yaralı olarak bulunan çocuklar ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı. Pazar akşamının ilerleyen saatlerinde polis, iki yetişkinin (aile) gözaltına alındığını duyurdu. Gözaltına alınanların İkisi de cinayet ve cinayete teşebbüsten tutuklandı.

Aftonbladet'in verdiği bilgiye göre, gözaltına alınanlardan birinin apartmanda yaralandığı belirlendi. Polis göre, çocukların dairede bıçaklanarak ardından yaklaşık 15 metre yükseklikten balkondan atıldığından şüpheleniyor.

Helena Boström Thomas, ”Bunu ne onaylayabilirim ne de inkar edebilirim” diyor. Şüphelenilen olay yerinin çevresinde çok geniş bir alan kordon altına alındı. Polis dairede kan izleri tespit etti. Gözaltına alınan şahısların kıyafetlerine de el konulduğu belirtildi. Polis, dairede yaşananlar ve çocukların nasıl yaralandığı konusunda yorum yapmak istemiyor.

Helena Boström Thomas, ”Hâlâ ne olduğuna devam ediyoruz. Teknik bir soruşturma ve diğer soruşturma tedbirlerini yürüteceğiz. kapıyı çalacağız” değerlendirmesini yapıyor.

Stockholm Hässelby Stockholm Polisi Cinayet Çocuk Balkon Tutuklama cinayete teşebbüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ