YSTAD AÇIKLARINDA İKİ GEMİ ÇARPIŞTI

İsveç’in doğusunda bulunan kıyı kenti Ystad açıklarında Baltık Denizi'nde İngiliz ve Danimarka bandıralı gemiler çarpıstı. Çarpışmanın ardından Danimarka gemisinden iki kişi denizde kayboldu. Kybolan kişilerden birinin cesedi bulundu ve diğer kişi hâlâ kayıp. Skåne Polisinden Evelina Olsson, arama operasyonunun gemide sona erdiğini ve geminin dışında devam ettiğini söyledi.

YSTAD AÇIKLARINDA İKİ GEMİ ÇARPIŞTI
YSTAD AÇIKLARINDA İKİ GEMİ ÇARPIŞTI Admin
Bu içerik 753 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

İsveç’in kıyı kenti Ystad açıklarında sabah saatlerinde İngiliz ve Danimarka bandıralı iki gemi çarpıştı. Çarpışmanın 03.30 dolayalrında meydana geldiği bildirildi. Sahil koruma polisine 04.45 dolaylarında ihbar geldi. İngiliz kargo gemisi Scot Carrier ile Danimarkalı Karin Hoej, Pazartesi sabahı saat 03.30'da Ystad ile Bornholm arasında çarpıştı. Danimarka gemisi alabora oldu ve ters döndü. Gemide iki kişi vardı. Daha sonra birinin cesedine ulaşıldı ve diğer kişi hâlâ kayıp bulunuyor.

Ölen kişinin kimliği henüz belirlenemedi ve yakınlarına haber verilmedi. Evelina Olsson, ”Sahil Güvenlik ve İsveç Denizcilik İdaresine de çalışmalarında yardımcı oluyoruz, Şu anda en büyük önceliğimiz merhumun kimliğini tespit etmek” diyor.

Deniz trafiğinde ağır ihmal, aşırı deniz sarhoşluğu ve bir kişinin ölümüne neden olma suçlarından ön soruşturma başlatıldı. İngiliz gemisinde bulunan 30 yaşındaki bir İngiliz vatandaşı ile 55 yaşındaki bir Hırvat vatandaşı gözaltına alındı.

İsveç Ystad Bornholm Gemi Çarpışma İngiliz Danimarka ”Sahil Güvenlik İsveç Denizcilik İdaresi Skåne Polisi sarhoş ölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ