SKARPNÄCK’TE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Bu gece Stockholm’un güney semti Skarpnäck’te spor alanında gece yarısından sonra silahlı saldırıya uğradı. Gence birden fazla kurşun isbet ettiği ve ağır yaralandığı polisçe açıklandı. Polis, gece boyunca farklı yerlerde dokuz kişiyi gözaltına aldı. Stockholm Polisinden Ola Österling, olaya karışanları bulmaya devam ettiklerini söylüyor.

SKARPNÄCK’TE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
SKARPNÄCK’TE BİR GENÇ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Admin
Bu içerik 466 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Skarpnäck’te bir spor alanında bir genç, gece yarısından kısa bir süre sonra Stockholm'un güneyindeki yerleşim yerinde bir spor sahasında birkaç kez kurşunlandı. Polis, gece boyunca farklı yerlerde dokuz kişiyi gözaltına aldı. Stockholm Polisinden Ola Österling, saldırganları ve olaya karışanları bulmaya devam ettiklerini söylüyor.

Gece boyunca Skarpnäck'in spor alanından silah sesleri duyuldu. Silah seslerinden kısa bir süre sonra genç bir adam polisi arayarak  silahla vurulduğunu söylüyor. Olay yerine gelen polis, genci ağır yaralı olarak buldu. Ambülans helikopterle hastaneye kaldırılan genç tedavi altına alındı.

Polis daha sonra hastane yetkililerinden aldığı bilgiye göre gencin hayati tehlikesi bulunmadığını açıkladı. Olay sonrası polis yaptığı araştırma ve inceleme sonucunda dokuz kişinin gözaltına alındığı ve daha da tutuklamaların süreceğini belirtiyor.

Bu olayın arkasında yine mafyalaşmış sokak çetelerinin birbirleriyle olan anlaşmazlıkları yatıyor. İsveç Polisi, bu gruğları ortadan kaldırmayı bir türlü başaramıyor. Polis cinayete teşebbüsle ilgili ön soruşturma başlattı ve olay yeri teknik inceleme için ablukaya alındı. Bir arabaya da el konuldu.

Ola Österling, “Şimdi bir dizi soruşturma önlemi alındı. Olay yeri inceleme, sorgulama yapacağız. Silahlı saldırıya uğrayan gencin tutuklananlarla ilişkisinin haritasını çıkarıyoruz” diyor.

Stockholm Skarpnäck Silahlı saldırı cinayet teşebbüs genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ