JAKOBSBERG’DE BİR KİŞİ ARABASINDA SİLAHLA VURULDU

Stockholm'un Järfälla Belediyesi sınırları içerisindeki kuzeybatı semtlerinden olan Jakobsberg'de bir kişi arabasında silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan bir arabayla olay yerinden uzaklaşarak izini kaybettirdi. Polis sözcüsü Per Fahlström, "Geniş bir cephede çalışıyoruz ve bölgede güvenlik kamerası olup olmadığını inceliyoruz" diyor.

JAKOBSBERG’DE BİR KİŞİ ARABASINDA SİLAHLA VURULDU
JAKOBSBERG’DE BİR KİŞİ ARABASINDA SİLAHLA VURULDU Admin
Bu içerik 1070 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Stockholm'un Järfälla Belediyesi sınırları içerisindeki kuzeybatı semtlerinden olan Jakobsberg'de bir kişi arabasında silahlı saldırıya uğradı. Olay akşam saatlerinde 18.00 dolaylarında meydana geldi. Polisi arayanlar silah sesine benzer sesler duyduklarını belirterek ihbarda bulundular. Per Fahlström, ”Olay yerine vardığımızda, bir arabada ateşli silahla yaralanmış bir kişi bulduk. Geniş bir cephede çalışıyoruz ve bölgede güvenlik kamerası olup olmadığını inceliyoruz” diyor.

Kişinin yaralarının boyutu henüz bilinmiyor. Polis cinayete teşebbüsle ilgili olarak ön soruşturma başlattı. Per Fahlström, “Şu anda büyük bir polis operasyonu yürütüyoruz ve bir ya da daha fazla saldırgan arıyoruz. Geniş bir alanı kordon altına aldık” diyor.

Polis olayla ilgili görgü tanıkları aranıyor. Aftonbladet gazetesinin haberine göre, şüpheli saldırganın yeşil bir arabayla kaçmış olduğunu ileri sürüyor. Polis henüz kimse tutuklanmadığını belirtiyor.

Per Fahlström, “Herhangi birinin bir şey görüp görmediğini duymak için teknik bir araştırma yapıyoruz ve bölgedeki kapıların zillerine basıyoruz. Birisi bize bir şey söylemek isterse, hemen bizi 114 14'den arasın, mutlu oluruz" diyor.

Jakobsberg mafyalaşmış sokak çetelerinin sık sık olay çıkardıkları, yaralama ve öldürme olaylarının yaşandığı bir bölge olarak da polisin ilgi alanında olan bir semt olarak biliniyor.

Polisin daha sonra kendi internet sayfasında yayınladığı haberine göre, silahla yaralanan 25-30 yaş arası olan kişi hayatını kaybetti. Akrabalarına haber verildi. Suç sınıflandırması cinayet olarak değiştirildi

Stockholm Järfälla Belediyesi Jakobsberg silahlı saldırı araba cinayete teşebbüs Stockholm Polisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ