BOTKYRKA’DA BİR GENÇ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU

Stockholm’un güney yerleşim bölgelerinden Botkyrka’da 18 yaşlarında bir genç arabasında kurşunlanmış olarak bulundu. Saldırıda gencin yaşamını yitirdiği belirtildi. Polis, olayla ilgili bir şey söylemenin erken olduğunu belirtiyor.

BOTKYRKA’DA BİR GENÇ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU
BOTKYRKA’DA BİR GENÇ ARABASINDA KURŞUNLANMIŞ OLARAK BULUNDU Admin
Bu içerik 1157 kez okundu.

İSVEÇ POSTASI

Botkyrka Belediyesi sınırları içerisindeki Kuzey Botkyrka’nın Norsborg semtinde Salı gece yarısına doğru 23.30 dolaylarında bir ihbar alan polis belirtilen yere geldiği zaman bir arabada kurşunlanmış bir genç buldu.

Polis sözcüsü Daniel Wikdahl, “Sağlık servisi aracılığıyla Norsborg'daki bir otoparkta yaralı bir adamın bulunduğu bilgisini aldık. Genç, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamayarak yaşamını yitirdi” ifadeleri kullandı.

Ayrıca, polis basın sözcüsü Daniel Wikdahl, “Arabanın bulunduğu yerinin aynı zamanda suç mahalli olup olmadığını söylemek için henüz çok erken” değerlendirmesini yaptı.

Aftonbladet gazetesinin verdiği bilgiye göre, 18 yaşındaki genç birkaç kurşunla vurularak öldürüldü. Polis,”Bunu henüz kesin olarak bilmiyoruz. Ancak bazı izler kurşunlamanın gerçekliğini gösteriyor” demekle yetiniyor.

Yine gazeteye göre, saldırgan tarafından vurulan gencin antrenmandan eve dönüş yolunda olduğu söyleniyor. Polis bölgede geniş barikatlar kurdu ve helikopteri havadan kontrol yaptı. Görgü tanıklarına göre, olay yerinde gerçekten isyan ve üzgün bir durum vardı. Dün gece saat 01:00'de polis, 18 yaşındaki gencin arabada bulunduğu otoparkta vurulup vurulmadığını anlayamadı.

Polis sözcüsü Daniel Wikdahl, “Olay yerinin aynı zamanda suç mahalli olup olmadığını söylemek için henüz çok erken” diyor.

Cinayetle ilgili olarak kimse tutuklanmadı ve polis gün içinde bölgede artan bir şekilde varlığını sürdüreceğini belirtti.

Stockholm Botkyrka Norsborg silahlı saldırı cinayet Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
19 MAYIS 1919 TÜRK’ÜN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞ GÜNÜNÜN ADIDIR
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ
ERMENİLERİN KATLETTİĞİ 519 BİN TÜRK’ÜN ACI ÖYKÜSÜ